Na Wspólnej – Kontrola, kłótnia, wyrok i kurs kulinarny – streszczenia

Premiera od 11 kwietnia 2016.

2253

Ola zapewnia Klaudię, że nie przespała się z nią ani dla zabawy, ani z ciekawości. Jednak przyjaciółka ma do niej pretensje, że ukrywa przed wszystkimi ich uczucie. Wkurzona Zimińska zarzuca natomiast Klaudii, że interesuje ją tylko seks! Między kochankami dochodzi do ostrej kłótni… Krzysztof wreszcie otrzymuje propozycję pracy. Natychmiast jedzie na umówione spotkanie z prezesem firmy. Okazuje się, że musi na niego czekać pół dnia – po czym dowiaduje się, że miałby być jedynie pionkiem zespołu… Swoją złość wyładowuje w domu… Dziś wyrok w sprawie Bergów. Bogdan jest pewny tego, że Godlewski zostanie uznany winnym śmierci Mateuszka. Jednak to, co dzieje się na sali sądowej, szokuje Joannę i Bogdana

2254

Marek jest ogromnie zestresowany przed zaczynającym się dziś kursem kucharskim, prowadzonym przez samego Michela Morana. Na domiar złego, parkując, uszkadza samochód mistrza! Niestety, później jest już tylko gorzej… Berg nie może się pozbierać po przegranej rozprawie. Joanna tłumaczy mu, że dla dobra dzieci powinni jak najszybciej się otrząsnąć i zacząć żyć normalnie. Tymczasem Franek ma dość. Pyta dziadków czy nie mógłby z nimi zamieszkać… Jarek przyznaje się Michelowi, że – incognito – flirtuje z Elizą w internecie. Kolega uważa, że to mocne przegięcie… Tymczasem Norbert spotyka zapłakaną Kalinę – dziewczyna ma problem z dotarciem na rozmowę o pracę. Norbert pożycza samochód od Jarka i zaczyna szaleńczą jazdę po mieście!

2255

Bogdan nie może pogodzić się z wyrokiem sądu uniewinniającym Godlewskiego. Roztrzęsiony Berg pojawia się w szpitalu. Żąda od ordynatora chociaż jednego, szczerego „przepraszam”… Kiedy Godlewski odmawia, Bogdan rzuca się na niego z pięściami! Ilona przeprowadza się do Maksa. W urządzaniu się Zdybickiej pomaga jej były kochanek, Michał! Tymczasem Maks jedzie z Wiktorkiem na szczepienie. W przychodni spotyka Kamilę! Po nocy spędzonej z Kaliną Norbert jest wniebowzięty. Kobieta studzi jednak jego emocje – daje mu do zrozumienia, że w jej życiu jest ktoś inny! Norbert – pierwszy raz w życiu – czuje się wykorzystany przez kobietę. Postanawia walczyć – po południu idzie do Kaliny. Chce ostro rozprawić się z konkurentem!

2256

W firmie Zdybickiej i Maksa niespodziewanie zjawia się kontrola skarbowa. Jako pierwszy – ze złośliwym uśmiechem – wkracza sam naczelnik! Ten sam, którego Ilona tak obraziła kilka dni temu… Ukrainka – sprzątająca w kancelarii – wyznaje Weronice, że jej córka zniknęła. Roztocka idzie z nią na policję. W domu sprzątaczki, w rzeczach zaginionej, znajduje wizytówkę nocnego klubu o bardzo podejrzanej reputacji… Eliza na czacie internetowym prosi „Poszukującego” o spotkanie. Jarek wymiguje się, jak może… Tymczasem Asia – widząc, że Berg kompletnie nie jest ją zainteresowany – zrywa z nim. Na domiar złego, Sandra dowiaduje się, że Jarek oszukuje Elizę – żąda by się natychmiast przyznał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *