Na Wspólnej 2321-2324.

Premiera od 8 sierpnia 2016.

2321

Do Maksa dzwoni porywacz Wiktorka - dziś ma nastąpić przekazanie okupu. Bandyta ostrzega, że jeśli Brzozowski wezwie policję - jego synek zginie! Ilona prawie mdleje ze strachu… Kiedy porywacz wychodzi z Wiktorkiem z mieszkania, dopada go Teresa i wyrywa mu chłopca! Kasia wraca ze szpitala bardzo serdecznie witana przez najbliższych. Bergówna przeprasza rodzinę, że tak ich przeraziła. Bogdan żąda, żeby córka powiedziała skąd miała dopalacz! Czy Kasia wyda przyjaciółkę? Tomek przychodzi do Elżbiety - przeprasza za to, jak ją potraktował. Partnerka Igora przyjmuje przeprosiny. Prosi Nowaka, żeby też wybaczył bratu… Tymczasem Tomek brnie w kolejne kłopoty - zaczyna sprzedawać kradzione GPS-y!

2322

Zdybicka wpada w rozpacz, kiedy dowiaduje się, że Teresie nie zależało na okupie, tylko na Wiktorku! Robi Maksowi potężną awanturę - do opieki nad ich synem zatrudnił niezrównoważoną kobietę! Tymczasem Teresa ucieka z Wiktorkiem - podając się wszystkim napotkanym za jego mamę… Malewicz wzywa Basię na zebranie Zarządu. Przed naradą Brzozowska pyta Leszka, co znaczył jego dziwny telefon sprzed kilku dni - ten, wyraźnie wkurzony, nie chce do tego wracać… Za to, na forum Zarządu, Malewicz atakuje Basię. Podczas zakupów Maria widzi, jak jakiś chłopak brutalnie traktuje swoją partnerkę. Ziębowa ostro interweniuje. Pomaga jej jakiś mężczyzna, robi się zamieszanie. Po powrocie do domu okazuje się, że to była “ustawka” - Maria została okradziona!

2323

W kancelarii Weroniki pojawia się Robert. Dumny, pokazuje zaświadczenie że zaczął uczęszczać na mitingi AA. Nagle mężczyzna otrzymuje wiadomość, że jakiś szaleniec z bronią zabarykadował się w mieszkaniu grożąc rodzinie. Natychmiast wybiega z kancelarii… Jakiś czas później Weronika słyszy w radio, że podczas akcji zginął policjant! Basia zastaje w pracy urzędników, którzy przeprowadzają niezapowiedziany audyt jej działu. Dowiaduje się, że zlecił to Malewicz… Tymczasem Smolny w końcu znajduje pracę. Wieczorem Krzysztof odkrywa powód permanentnego przemęczenia Kuby - chłopak całymi nocami gra na komputerze! Kasia jest pewna, że nauczyciele wiedzą o jej nieszczęsnej wpadce z dopalaczem. Boi się, że nie zostanie dopuszczona do zbliżającej się matury… Tymczasem Joanna musi wrócić do pracy, ponieważ traci kolejnych klientów swojej kliniki. Czy Bogdan zgodzi się wziąć urlop tacierzyński?

2324

Do Michała przychodzi żona Janusza - ma nadzieję, że podczas ostatniej kłótni Brzozowski przesadził. Pyta, czy Janusz rzeczywiście był taki okrutny? Michał pozbawia ją złudzeń - jej mąż jest prawdziwym zwyrodnialcem! Po powrocie do domu Magda zaczyna pakować siebie i dzieci - Janusz nie wierzy, w to co się dzieje. Błaga żonę, żeby została! Weronika przychodzi rano do Roberta. Po śmierci przyjaciela policjant upił się i jest w fatalnym stanie. Roztocka próbuje nim wstrząsnąć - przecież niedługo przychodzi pracownica opieki społecznej, która ma ocenić jego sytuację pod kątem opieki nad synem! Czy Robert straci Stasia? Szef chippendalsów proponuje Norbertowi pierwszy występ - na wieczorze panieńskim. Norbert naciska, żeby wystąpił z nim Bruno. W końcu szef się zgadza - ale wieczorem bardzo tego żałuje.