Na Wspólnej – Krytyk kulinarny, walka o dziecko i dziewczyna z przeszłości – streszczenia

Na Wspólnej streszczenia 2285-2288

Premiera 6 czerwca 2016.

2285

Basia każe się wyprowadzić mężowi! Zdruzgotany Krzysztof pakuje się i przenosi do swojej matki. Kiedy dowiaduje się o tym Kuba – wpada w szał! Roztrzaskuje telefon i zarzuca mamie, że kolejny raz niszczy mu życie! Honorata cały czas ma pretensje do Romana – w domu zachowuje się jak starszy pan, a gdy tylko nadarza się okazja, zmienia się w prawdziwego lwa salonowego! Hoffer ze wszystkich sił stara się pokazać ukochanej, że jest dla niego najważniejsza. Niestety dochodzi do kolejnej awantury. Pacjent, który wymaga przeszczepu serca, na własną prośbę opuszcza szpital. Zszokowanemu Kamilowi oświadcza, że dalej będzie się leczył u znachora Babińskiego… Tymczasem w górach, gdzie przebywa Tosia z Kornackimi gwałtownie pogarsza się pogoda. Przerażona Zuza nie może dodzwonić się do córki.

2286

Filip robi Maksowi niespodziankę – na ich spotkanie zaprasza Miśkę, dawną sympatię Brzozowskiego. Atrakcyjna dziewczyna wyraźnie nie straciła zainteresowania Maksem… Po południu do Brzozowskiego wpada wściekła Ilona – nie zgadza się na wypisanie Wiktorka ze żłobka. W obecności opiekunki Maks brutalnie wyrzuca Ilonę za drzwi! Zimiński wpada na pomysł jak przyciągnąć klientów do restauracji – chce zaprosić do lokalu Huberta Musiała, znanego krytyka kulinarnego. Danka i Stefan mają wątpliwości – Musiał słynie ze złośliwości i ciętego języka! Ale Marek postanawia jednak zaryzykować… Matka namawia Smolnego, żeby przeprosił Basię. Krzysztof się nie zgadza – przecież to znaczyłoby przyznanie się do winy. Dla niego jedynym ratunkiem jest znalezienie człowieka, który zniszczył mu życie… Basia cały czas nie może poradzić sobie z rozgoryczonym Kubą.

2287

Norberta odwiedza syn Kaliny – mówi mu, że jest szczęśliwy widząc mamę i tatę znowu razem. Norbert obiecuje Rafałowi, że przestanie spotykać się z jego mamą… Tymczasem Michel z przyjaciółmi przygotowuje niesamowitą niespodziankę na urodziny Sandry. Weronika jest świadkiem awantury Roberta z byłą żoną o synka. Wydaje się, że fakty świadczą przeciwko jej klientowi… Tymczasem, rozgoryczona Rafałem, Agnieszka kompletnie rozkleja się przy młodym aplikancie Darku. Do Igora dzwoni ojciec – ma duże problemy z przyrodnim bratem Nowaka, Tomkiem. Chłopak wpadł w złe towarzystwo i się stacza… Leszek prosi syna o pomoc. Igor umawia się z bratem. Ten chętnie zgadza się na spotkanie – ale rozmowa szybko wymyka się Nowakowi spod kontroli.

2288

Ilona spotyka się z prawnikiem – chce walczyć o prawo do opieki nad swoim synkiem. Adwokat uświadamia jej, że łatwo mogą zniszczyć Maksa. Tymczasem Brzozowski odwiedza Miśkę w jej pracowni. Między nimi czuć nadchodzącą namiętność… Monika przerażona – Cieślik został nielegalnie nagrany w restauracji, podczas rozmów z kolegami senatorami. Damian uspokaja żonę – nic ważnego nie mówił. Dlaczego więc opublikowane przez media nagrania tak wstrząsają Moniką? Basię odwiedza matka Krzysztofa. Smolna czuje, że jej syn jest niewinny. Brzozowska nie daje się jednak przekonać… Zwierza się jednak Weronice – może się myli? Roztocka rozwiewa jej wątpliwości – Basia jest klasycznym przykładem syndromu ofiary. Tymczasem Smolny cały czas szuka dowodów na swoją niewinność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *