Na Wspólnej – Kuba w szpitalu, problemy Norberta i panika Oli – streszczenia

Premiera od 5 października 2015.
Co czeka bohaterów?

2148
Kinga i Iwo cieszą się sobą. Kmiecik proponuje ukochanej romantyczny wyjazd do Barcelony. Ich plany krzyżuje dramatyczny telefon od zapłakanego Ignasia… Maria znajduje w spodniach Włodka miłosne liściki od jego nowej znajomej. Postanawia skonfrontować się z podrywaczką! Ola zapisuje się na treningi krav magi. Po pierwszych zajęciach instruktor proponuje jej podwiezienie do domu. Kiedy Zimińska wsiada z mężczyzną do samochodu, dopada ją atak paniki!

2149
Kinga rano znowu idzie do chorego synka – Iwo powoli traci cierpliwość… Na dodatek Michał informuje żonę, że wnosi pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad Ignasiem! Kiedy załamana Kinga wraca do kochanka, ten właśnie wychodzi – nie ma ochoty na wspólny wieczór… Gabi przysiada się do Norberta na szkolnej stołówce i wręcza mu prezent – własną bieliznę! Chłopak jest spanikowany . Na dodatek dowiaduje się, że dziewczyna powiedziała swojej przyjaciółce o ich miłosnej przygodzie. Gdy Norbert próbuje zakończyć kłopotliwą znajomość, Gabi wysyła mu selfie zrobione podczas seksu w łazience. Łucja ma pretensje do Daniela o jego wczorajsze spotkanie z Olą. Postanawia szczerze porozmawiać z Zimińską i zapytać ją, co czuje do Daniela.

2150
Ola mówi Danielowi, że powiedziała Łucji o swoich uczuciach do niego. Daniel jest w szoku. Tłumaczy Zimińskiej, że myli miłość z przyjaźnią. Tymczasem Łucja ma dość całej sytuacji – stawia Danielowi ultimatum: ona albo Ola! Jakub przedstawia Elżbiecie swoją nową partnerkę . Marcinkowa ma nadzieję, że mąż wreszcie da jej spokój i zacznie na nowo układać sobie życie. Jej dobry nastrój psuje kłótnia z Julką. Igor nie wie, po czyjej stronie stanąć… Kuba zakochał się w koleżance z klasy. Żeby jej zaimponować, namawia kolegów na ucieczkę z lekcji. Podczas wagarów chce się popisać przed Leną – filmowany przez kolegów, Kuba wypija na czas kilka puszek napoju energetyzującego! Wieczorem dostaje zapaści.

2151
Ola przeprasza Daniela za to, że namieszała w jego związku z Łucją. Wyznała tylko to, co czuje… Zdenerwowany Brzozowski komunikuje Zimińskiej, że nie mogą się tak często spotykać. Ola zarzuca mu, że jest tchórzem! Miro prosi Wojtka o przysługę – trzeba podwieźć jego stałą klientkę do Poznania. Szulc zgadza się pomóc i tym samym poznaje Annę – zimną, nieprzystępną i… bardzo atrakcyjną bizneswoman! Kuba wychodzi ze szpitala. Chłopak tłumaczy, że pił napoje energetyzujące dla sławy. Krzysztof mówi Basi, że muszą Kubę ukarać. W pracy Adrian próbuje uświadomić Smolnym, że to zły pomysł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *