Na Wspólnej – Lęki, nielegalna hodowla i odwyk – streszczenia odcinków

Premiera od 13 maja 2019.

2873

W klinice weterynaryjnej Joanny niespodziewanie zjawia się Aniela. Proponuje swoją pomoc – chce zbliżyć się do przyrodniej siostry… Przypadkiem kobiety dowiadują się o nielegalnej hodowli psów! Monika proponuje Żanecie zamianę ról – ona będzie kierowcą, a Szulcowa jej pilotem w rajdzie off-roadowym. Jednak Cieślikowa okazuje się słabym kierowcą… Niespodziewanie w Warszawie zjawia się matka Żanety – Szulcowa wpada na szatański plan! Bruno oprowadza Agnieszkę po klubie muzycznym, który chciałby przejąć i rozkręcić. Z zapałem opisuje swoje wizje licząc, że Olszewska przekona Hebla do spłacenia jego długów i zainwestowania w klub. Czy się nie przeliczy?

2874

Trauma Smolnego po napadzie nie ustępuje – wszędzie widzi zagrożenie dla swojego życia! Basi udaje się zaciągnąć męża do lekarza. Kiedy doktor kieruje Krzysztofa do psychiatry, ten… posądza go o udział w spisku!!! Basia jest załamana… Roman znajduje kolejny anonim z pogróżkami. Hoffer zachowuje się bardzo nerwowo. Honorata go uspokaja – przecież wpłacił fortunę do banku i może być spokojny. Nie wie, że mąż schował pieniądze w piwnicy… Czy Roman straci wszystkie oszczędności?! Zuza zastaje w domu wystrojone Ulę i Tosię, szykujące się do wyjścia. Okazuje się, że córka chce nocować u koleżanki Tosi – Zuza zdecydowanie się nie zgadza! Ula wpada w złość – oskarża mamę, że to przez nią Kamil wylądował na odwyku!!!

2875

Joanna i Aniela kontaktują się z handlarzem, który oferuje zaniedbane psy z fałszywymi rodowodami. Udają zainteresowane zakupem takiego psiaka. Spotkanie z oszustem kończy się… bójką!!! Kamil dzwoni do Zuzy z ośrodka terapeutycznego. Jest załamany – błaga żonę, żeby go stąd zabrała! Twierdzi, że terapia nic mu nie daje – już na zawsze zostanie ćpunem… Co zrobi Zuza?! Paweł przyjeżdża do Ziębów oddać im kolejną ratę. Przy okazji znowu nagabuje Anastazję o Beatę. Rozłoszczona Trzcińska każe mu się odczepić, po czym… mdleje! Paweł troskliwie się nią zajmuje.

2876

Smolny nie rusza się z domu – wszędzie spodziewa się zbirów czyhających na jego życie! Kiedy dzwoni do niego była żona i prosi o spotkanie oświadcza, że nie może przyjść. Natalia przyjeżdża w takim razie do niego i prosi, żeby zajął się ich synami, bo ona… umiera!!! Anastazja ma pretensje do Tomka – kiedy go potrzebuje, nigdy go nie ma! W odpowiedzi słyszy, że Nowak nie może jej pomóc w odzyskaniu pieniędzy od nieuczciwego szefa. Wkurzona Trzcińska prosi o pomoc… Pawła! Ten bardzo chętnie się zgadza i pokazuje Anastazji, że jest prawdziwym facetem! Zuza rozmawia z lekarzem prowadzącym Kamila w klinice odwykowej. Doktor oświadcza, że niedługo chce wypisać Hoffera do domu. Ku jego zdziwieniu, Zuza się wcale nie cieszy! Ba, jest wręcz przerażona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *