Z uwagi na poniedziałkowe Święto premiera od 16 sierpnia 2016.
Na Wspólnej streszczenia odcinków 2325 -2327.

2325

Kompletnie załamany Janusz, pijąc wódkę w barze Ziębów, czeka na Brzozowskiego. Kiedy ten wychodzi z domu, jedzie za nim. W końcu dopada Michała i celując do niego z pistoletu krzyczy, że teraz to on zniszczył mu życie! Ziębowa otrzymuje dokumenty dotyczące spłaty rat za zakup drogich sprzętów. Maria jest przerażona - ludzie, którzy ukradli jej dowód, wpędzili ją w długi! Próba wyjaśnienia pomyłki nic nie daje… Roztrzęsiona Ziębowa mdleje! Norbert wstawia się za Brunem, którego trener chce wyrzucić z zespołu chippendalsów. Tymczasem Bruno sam chce zrezygnować! Wyznaje, że nie potrafi - tak jak przyjaciel - bez oporów obnażać się przed napalonymi kobietami.

2326
Podczas wywiadu w telewizji Maks nie wytrzymuje - straszy porywaczkę swoją zemstą! Zdybicka jest przerażona - oskarża Brzozowskiego o bezmyślność. Zaszczuta Teresa planuje natychmiastową ucieczkę do Włoch. Rusza w podróż z umówionym internetowo kierowcą. Malewicz kontynuuje audyt działu Brzozowskiej - długo przesłuchuje jej podwładnych. Kiedy Basia zwraca szefowi uwagę, że utrudnia im pracę, ten bezczelnie z niej drwi… Smolny radzi załamanej żonie, żeby ucięła ten mobbing nagrywając rozmowy z Malewiczem! Brzozowska nie chce tak walczyć - zamierza się zwolnić… Młody Berg, jadąc firmowym autem, zalicza stłuczkę. Oskarżany przez winnego kierowcę czeka na przyjazd policji… Tymczasem Eliza popełnia ogromną gafę - krytykuje strój nowej współpracownicy, która okazuje się być… jej szefową!
2327

Odzyskany z rąk porywaczki Wiktorek zostaje wypisany ze szpitala. Ilona - nie wypuszczając synka z ramion - oznajmia Maksowi, że zabiera dziecko do siebie. Już nigdy nie pozwoli go sobie odebrać! Brzozowski jest załamany - ale zamierza walczyć o synka. Wie, że po tym co się stało, Zdybicka nie żartuje… Eliza uważa, by znowu nie podpaść nowej przełożonej. Jednak, kiedy podczas zebrania współpracownicy krytykują dawnego szefa, Eliza nie wytrzymuje - oskarża kolegów o podlizywanie się nowej szefowej! Jarek również ma problemy w pracy. Szef każe mu zapłacić 4 tysiące złotych odszkodowania za straty firmy, związane z jego wczorajszą stłuczką… Brat Igora handluje kradzionym sprzętem na miejskim bazarze. Nakrywa go na tym straż miejska! Tomkowi udaje się uciec… Ale to nie koniec jego kłopotów - paserzy żądają zwrotu pieniędzy za stracony sprzęt! Mocno przestraszony Tomek przychodzi do Igora - czy znowu liczy na pomoc brata?