Na Wspólnej – Najgorsza knajpa w mieście, brat Igora i kłopoty z Tosią

Na Wspólnej premiera od 13 czerwca 2016.
Streszczenia odcinków 2289 – 2292.


2289

Do świecącego pustkami lokalu Zimińskiego i Dębka przychodzi Musiał – znany krytyk kulinarny. Stefan bardzo stara się zadowolić specjalnego gościa. Jednak, kiedy Musiał zaczyna krytykować jego danie, Dębek przestaje panować nad emocjami i wyrzuca krytyka z restauracji! Darek zachwyca się zmianą wyglądu Agnieszki. Kobiecie jest bardzo miło, ale – kiedy chłopak proponuje jej wspólne wyjście na koncert – ostrzega, że nie życzy sobie takich propozycji. Kiedy Olszewska wraca do domu, Rafał nawet nie zauważa jej nowej fryzury… Witek – pacjent Hoffera zostaje przywieziony do szpitala i, niestety, lekarzom nie udaje się uratować pacjenta. Kamil nie może sobie wybaczyć, że pozwolił Witkowi wyjść ze szpitala i nie przekonał go do przeszczepu serca!

2290

Igor spotyka przed swoim domem pobitego brata. Okazuje się, że człowiek który pobił Tomka, zamierza dokończyć dzieło. Igor decyduje, że ukryje brata u siebie. Czy ten pomysł spodoba się Elżbiecie? Damian słyszy od żony cierpkie słowa: byłby nikim, gdyby nie ona! Monika unosi się honorem – idzie na rozmowę o pracę do banku, w którym kiedyś pracowała. Uważa, że jej rozpoznawalność jest atutem… Matka Witka mówi, że „doktor” Babiński odradzał jej synowi przeszczep serca i kazał mu wypisać się ze szpitala. Wściekły Kamil odnajduje gabinet Babińskiego i – nie zważając na tłumy pacjentów – oskarża znachora o śmierć młodego mężczyzny!

2291

Tosia – bardzo szczęśliwa – wraca z tatą z ferii. Okazuje się, że byli tam całą rodziną! Kornacki oznajmia Hofferom, że pogodził się z żoną – i oboje chcą, by Tosia z nimi zamieszkała… Zuza i Kamil są zdruzgotani. Tomek chce się odwdzięczyć Igorowi za możliwość wspólnego mieszkania – wszystkim prawi komplementy, odprowadza Julkę do szkoły. Niestety, kiedy Igor niespodziewanie wpada do domu po jakieś dokumenty, przyłapuje brata na paleniu marihuany! Basia dowiaduje się od Daniela, że Kuba regularnie dzwoni do Krzysztofa. Do Brzozowskiej dociera, jak bardzo jej synowi potrzebny jest kontakt ze Smolnym… Po poważnej rozmowie z żoną Krzysztof pojawia się w mieszkaniu Basi! Czy to koniec ich konfliktu?

2292

Kamil jest wściekły, że Kornaccy chcą zabrać im Tosię. Przygnębiona Zuza namawia męża, żeby jednak porozmawiali poważnie z córką – przecież najważniejsze jest to, czego chce ona. Rozmowę z Tosią przerywa dramatyczny telefon – Ula zasłabła w szkole! Zdybicka ma nadzieję na odbudowanie swojego związku z Maksem. Odwiedza go i proponuje ich wspólny, wakacyjny wyjazd z dzieckiem… Ilona nie wie, że Brzozowski myśli już o innej kobiecie – swojej dawnej miłości, Miśce… Klaudia coraz mocniej naciska na Olę w sprawie ich wyjazdu do Holandii. Czy Zimińska w końcu zdecyduje się wyjechać z ukochaną? Tymczasem Marek i Stefan są zdruzgotani miażdżącą recenzją blogera Musiała. Postanawiają odejść z honorem i humorem! Zmieniają nazwę swojej restauracji na… „Najgorsza knajpa w mieście”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *