Na Wspólnej – Narkotyki, okaleczanie się i poszukiwania ojca – Streszczenia odcinków

Premiera 12 – 14 sierpień 2019.
Czwartek wolne 😉

2925

Joachim jest załamany – okazuje się, że nie może być dawcą dla swojej siostry. Stwierdzono, że jedną nerkę ma wyraźnie słabszą… Chłopak nie chce się pogodzić z tym, że Anastazja umiera, a on nie jest w stanie jej uratować. Wściekły, wdaje się w bójkę z jakąś bandą. Zostaje skatowany!!! Uczeń Norberta zażywa w szkole amfetaminę kupioną w klubie Bruna. Chłopak najpierw jest bardzo pobudzony, ale niebawem koledzy znajdują go nieprzytomnego! Norbert – rozpoznawszy zapaść – natychmiast wzywa pogotowie. Cały wieczór martwi się o chłopaka. Bruno, który nieustannie jest na haju, radzi Norbertowi by uświadomił uczniom, że narkotyki to bagno. Ula jest w coraz gorszym stanie psychicznym – nie chce chodzić do szkoły. Zuza przychodzi na rozmowę z wychowawczynią córki, ale niczego się nie dowiaduje… Tośka wpada w rozpacz, gdy odkrywa, że jej siostra okalecza się. Czy powie w końcu Zuzie i Kamilowi, co dzieje się z Ulą?!

2926

Joachim, ciężko pobity, trafia do szpitala. Niestety, lekarze stwierdzają śmierć mózgu Trzcińskiego… Niedługo potem okazuje się, że jest dawca nerki dla Anastazji! Tomek i Ziębowie są szczęśliwi, że dziewczyna ma szansę na nowe życie! Kamil i Zuza są zszokowani – wychodzi na jaw, że Ula się okalecza! Muszą wiedzieć, kto zrobił ich córce krzywdę i rozpowszechnił upokarzający ją filmik. Czy Ula wyda Tosię?! Kasia bardzo przejmuje się uczuciami podopiecznego Darka. Naciska Żbika, żeby szukał ojca Jarogniewa. Darek wraz z Kasią i dzieciakiem ruszają do namierzonego przez nich mężczyzny. Jak zareaguje na dwunastolatka jego domniemany ojciec?!

2927

Ula rozpoczyna terapię z psychologiem. Tymczasem Tosia próbuje sobie poradzić z wyrzutami sumienia. Po lekcji wuefu dopada Ajkę i nagrywa ją półnagą. Grożąc, że wrzuci filmik do Internetu, każe dziewczynie na klęczkach przepraszać Ulę! Ziębowie i Beata dowiadują się od Tomka o śmieci Joachima. Wszyscy pogrążeni są w smutku. Tomek kompletnie nie wie, jak ma powiedzieć Anastazji, że jej brat nie żyje… Tymczasem ona – odzyskawszy przytomność – przez chwilę czuje jego obecność! Norbert przygotowuje się do spotkania z rodzicami ucznia, który miał w szkole zapaść narkotykową. Poważnym podejściem do problemu i wiedzą imponuje dyrektorce oraz swoim przyjaciołom… Jedynie Bruno unika rozmów na temat narkotyków – czyżby obawiał się, że jego uzależnienie wyjdzie na jaw?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *