Na Wspólnej – niespodzianka na urodziny, nowa para i utrata pracy – streszczenia

Premiera od 7 września 2015.
Co wydarzy się u bohaterów?

2132

Śledczy prowadzący sprawę morderstwa Koryckiego pyta Basię, czy jej mąż nadal zażywa narkotyki. Basia zaprzecza, ale wyznaje, że Krzysztof brał udział w terapii kontroli gniewu. Roman mówi Honoracie, że marzy, by została jego żoną. Tymczasem jego rodzina i przyjaciele przygotowują dla Hoffera niespodziankę. Kasia obchodzi osiemnaste urodziny. Jest przekonana, że wszyscy o tym zapomnieli. Tylko Dominik nie zawodzi. Okazuje się jednak, że rodzina zaskakuje jubilatkę tortem i kwiatami. Mimo to dziewczyna jest smutna, ponieważ Jasiek jej unika.

2133

Kinga przeprasza Michała za to, że go ostatnio zaniedbywała. W pracy Brzozowska unika Kmiecika. Ten słyszy, że kochanka umawia się z mężem na kolację. Zazdrosny Iwo zjawia się wieczorem w domu Kingi i zaczyna ją szantażować. Michel dostaje nową wizę. Zazdrosny o Sandrę Norbert stwierdza, że Gawriłow może się z nią już rozwieść. Urzędnik do spraw cudzoziemców niespodziewanie odwiedza studentów. Agnieszka uświadamia Smolnemu, że musi mieć dobre alibi na dzień, kiedy zginął Korycki. Okazuje się, że feralnego wieczoru Krzysztofa nie było w domu.

2134
Policjanci informują Zimińskich, że Ola mogła paść ofiarą handlu ludźmi. Marek postanawia działać i prosi Daniela o pomoc. Brzozowski ustala, gdzie ostatnio logował się telefon Oli. Michel i Sandra wiedzą, że muszą lepiej się poznać, by wiarygodnie grać udane małżeństwo. Podczas spaceru wygląda na to, że ich bliskość przestaje być udawana. Elżbieta spóźnia się do pracy. Zmęczony jej zachowaniem szef zwalnia ją. Gdy kobieta wychodzi, przed wejściem spotyka męża. Jakub proponuje żonie pomoc w trudnych chwilach.

2135

Porywacze oznajmiają więzionym dziewczynom, wśród których znajduje się Ola, że zostaną wywiezione za granicę. Zostają wepchnięte na pakę samochodu dostawczego. Podczas jazdy Wali udaje się oswobodzić. Uwalnia pozostałe dziewczyny. Gdy widzą patrol policji, wszczynają alarm. Dochodzi do strzelaniny. Michał w tajemnicy przegląda telefon żony. Znajduje intymne SMS-y od Kmiecika. Gdy Kinga wraca do domu, Michał nakazuje jej się spakować i wyjść. Podczas imprezy urodzinowej Jasiek namawia Kasię na wspólne spędzenie nocy. Dziewczyna się wzbrania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *