Na Wspólnej – Nowa córka, tajemnica Doroty i wyrzucone wędki – streszczenia odcinków

Premiera od 10 kwietnia.
Streszczenia odcinków 2457-2460.

2457

Joanna jest zła, że Zosia z dnia na dzień rzuciła pracę i zostawiła ich bez pomocy. Bogdan nie mówi ukochanej, dlaczego tak się stało. Berg znajduje adres Zosi i jedzie do niej. Na miejscu zastaje Krystynę, swoją kochankę sprzed lat. Czy kobieta potwierdzi, że Zosia jest córką Bogdana? Dziś pierwszy dzień Olafa w nowej pracy – biurze nieruchomości. Koledzy nie przyjmują go zbyt miło – traktują jak konkurenta. Jeden z nich, Witek, proponuje by Olaf zajął się od razu sprzedażą bardzo drogiego domu. Właścicielka biura – Aldona – pyta, czy powiedział Kubickiemu jaką pułapką jest ta nieruchomość… Smolny ma problem jak pomóc Brwinowskiej, która została sfotografowana na plaży – naga, z kochankiem! Krzysztof prosi o pomoc swojego Tymona.

2458

Elżbieta mocno przeżywa to, że nie będzie mogła mieć dziecka. Igor zwierza się Kamilowi, że bardzo martwi go stan ukochanej. Zuza odwiedza Elżbietę i próbuje ją pocieszyć. Ale przynosi to odwrotny efekt… Danka dowiaduje się, że z powodu braku oskarżenia i dowodów policja zamknęła dochodzenie w sprawie gwałtu na Dorocie. Dla Zimińskiej sprawa wcale nie jest zakończona… Marta pomaga Olafowi przygotować się do rozmowy z pierwszymi chętnymi do kupna bardzo drogiego domu. Kubicki oczami wyobraźni widzi już swoją wielką prowizję. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli.

2459

Dorota spotyka Olka przed szkołą – chłopak wulgarnie ją wyzywa! Kiedy podczas lekcji z Zimińską do wyzwisk przyłącza się cała klasa, dziewczyna nie wytrzymuje i wybiega zapłakana. Danka ją dogania i… w końcu dowiaduje się prawdy! Dowódca grupy nazistów wzywa Tomka na spotkanie w cztery oczy. Nowak zaczyna panikować – pyta Anastazji, czy powiedziała Mateuszowi, jak wstrząsnęło nim pobicie tureckiego studenta. Mikołaj i Nicole z dzieckiem wprowadzają się do Romana i Honoraty. Od razu interesuje się tym wścibski Muszko. Sąsiad postanawia przyłączyć się do wyprawy na plac budowy domu Leśniewskich. Przedstawiciel dewelopera robi na Zdzisławie bardzo złe wrażenie.

2460

Bogdan mówi żonie, że umówił się dzisiaj z Zosią. Joanna uważa, że mąż dobrze robi starając się nawiązać kontakt z odnalezioną po latach córką. Podczas spaceru, objętych Bogdana i Zosię zauważa… Franek. Młody Berg alarmuje brata – ich ojciec ma romans! Mikołaj i Nicole szczęśliwi – dostali kredyt na nowy dom. Na dodatek mają obietnicę, że bank wyśle pieniądze do dewelopera prawie natychmiast. Podekscytowani tym Leśniewscy pędzą do biura sprzedaży. Na miejscu okazuje się, że siedziba dewelopera zniknęła… Włodek od samego rana robi w domu raban – nie może znaleźć swoich wędek. Podczas kolejnej awantury Maria nie wytrzymuje – oznajmia, że je wyrzuciła! Pomiędzy Ziębami zaczyna się ogromny konflikt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *