Na Wspólnej – Nowa gwiazda, przeszczep i podpalenie – streszczenia odcinków

Premiera od 24 kwietnia 2017.
Streszczenia odcinków 2464-2467.

2464

Do powrotu Agnieszki z terapii został jeszcze miesiąc, dlatego Darek proponuje Anecie, żeby się do niego przeprowadziła. Żbik nie przewidział jednak, że w jego domu niespodziewanie pojawi się Weronika. Czy jego romans w końcu wyjdzie na jaw? Ostrowski wraca do pracy po tygodniowym urlopie. Ewa boi się, że ukochany znowu będzie w miejscu, gdzie ma łatwy dostęp do leków. Co więcej, szpitalu okazuje się, że nowa dyrektor wysyła na niego kontrolę NFZ. Ostrowski jest roztrzęsiony. Bogdan informuje rodziców, że mają jeszcze jedną wnuczkę! Ziębowie są bardzo wzruszeni – zapraszają syna i Zosię na obiad. Podczas spotkania, relacje między Włodkiem i Marią wyraźnie się ocieplają.

2465

Olaf zakłada się z Witkiem – złośliwym kolegą z pracy – o to czy sprzeda dom, z którego nie chce się wyprowadzić pan Mirek. Jeśli się to nie uda – Olaf ma się zwolnić z pracy. Kubicki odwiedza pana Mirka, ale ten nawet nie chce słyszeć o przeprowadzce. Czy Olaf straci wymarzoną pracę? Do Ilony przychodzi lekarz –uświadamia jej ryzyko przeszczepu, który ją czeka. Szpik dawcy może ją uratować, ale może także zniszczyć jej organizm. Jaka będzie ostateczna decyzja Ilony? Smolny rozpoczyna karierę agenta gwiazd. Na początek spotyka się z biznesmenem – producentem luksusowych kosmetyków. Bogacz przedstawia Krzysztofowi swoją żonę –niezbyt bystrą kobietę, która marzy o karierze aktorki.

2466

Tomek dostaje rano telefon z informacją, że szykuje się duża akcja nazistów. Przerażony Nowak spotyka się z bratem. Igor każe mu natychmiast iść na policję. Ale Tomek nie dociera na komisariat – Mateusz z Joachimem zgarniają go do samochodu. Po drodze Nowak dowiaduje się, że jadą spalić ośrodek dla uchodźców! Razem z mieszkańcami! Ostrowski bardzo się denerwuje – dzisiaj będzie przesłuchany przez inspektora NFZ, którego nasłała dyrektor. Ewa jest bardzo zaniepokojona jego stanem. Tymczasem Kamil znajduje przypadkiem w biurku Ostrowskiego recepty na leki psychotropowe, które ordynator sam sobie wypisał! U Cieślików kolejna awantura – Monika nie zgadza się na kilkudniowy obóz sportowy Damiana. Na dodatek z tak atrakcyjną trenerką. Damian jednak stawia na swoim – wyjeżdża. Monika przychodzi do pracy załamana. Kiedy jej kolega – a zarazem szef – Łukasz, widzi jej stan natychmiast proponuje jej lampkę wina. Tylko we dwoje.

2467

Naziści przecinają ogrodzenie ośrodka dla uchodźców. Tomek – widząc, że w środku są rodziny z dziećmi – próbuje powstrzymać kolegów. Ale ci są niewzruszeni. Każą Nowakowi lać benzynę! Na koniec dowódca – Mateusz – wyciąga zapalniczkę… Czy zginą niewinni ludzie? Ilona bardzo źle znosi przygotowania do przeszczepu szpiku. Podawana cały czas „chemia” niszczy jej organizm. Podczas rozmowy z Maksem Zdybicka traci przytomność! Przerażony Brzozowski wzywa lekarza. Czy Ilona umiera? Smolny nie jest entuzjastą pierwszego zlecenia, które otrzymuje – Marcelina Gwiazda nie ma talentu aktorskiego. Załatwienie jej roli w filmie wydaje się być niemożliwe. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi Tymon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *