Na Wspólnej – Nowa praca Elżbiety, poniżana Basia i problem Norberta

Premiera od 28 września 2015.
Co spotka bohaterów na początku października?

2144
Igor prosi Elżbietę, żeby wzięła Julkę na zakupy. Niestety, wspólna wyprawa kończy się nieszczęściem – dziecko znika! Kiedy roztrzęsiona Elżbieta dzwoni do Igora. Nowak jest wściekły i przerażony… Zarzuca Elżbiecie, że jest nieodpowiedzialna! Basia nie chce uczestniczyć w szkoleniu Adriana. Wyrzuca mężowi, że razem z coachem poniżyli ją! W końcu jednak Basia idzie na zajęcia i… ostro podważa metody Adriana! Kuba postanawia skorzystać z rad Smolnego i zaprasza Lenę na randkę. Dziewczyna odmawia i ośmiesza go przy kolegach. Kuba jest załamany – ma pretensje do Krzysztofa… Zimińscy zamartwiają się – po tragicznych wydarzeniach nie potrafią nawiązać kontaktu z Olą. Danka prosi o pomoc starszą córkę. Gosia próbuje namówić siostrę na wizytę u psychologa – niestety bezskutecznie… Ola nie chce nawet o tym słyszeć. Zdenerwowana wychodzi z domu.

2145
Michał pozwala Kindze zabrać do siebie synka. Iwo stara się pozyskać sympatię Ignasia, ale chłopiec wyraźnie nie czuje się swobodnie w jego towarzystwie. Nie chce także zostać na noc u mamy… Norbert rozpoczyna praktyki nauczycielskie w liceum. Podczas pierwszej lekcji z przerażeniem odkrywa, że jedna z uczennic to Gabi – dziewczyna, z którą ostatnio uprawiał namiętny seks! Norbert jest w szoku – dziewczyna jest niepełnoletnia. Jeśli sprawa wyjdzie na jaw, grożą mu poważne konsekwencje… Jakub prosi Elżbietę, żeby wróciła do fundacji – jest niezastąpiona! Po południu Igora z ukochaną odwiedzają Marta i Olaf. Konarska ma niespodziankę – Elżbieta może zatrudnić się w ich redakcji! Zaskoczona Marcinkowa wyznaje, że wraca do fundacji swojego męża… Igor jest wściekły!

2146
Dziś pierwszy dzień pracy Elżbiety w fundacji męża. Igor nie może się z tym pogodzić. Marta radzi mu, żeby zaufał ukochanej… Tymczasem Jakub odwiedza Elżbietę i proponuje jej… wspólny wyjazd do Londynu! Od czasu kiedy pocałowała Michela, Sandra jest bardzo rozdrażniona. Nie powstrzymuje jej nawet kolejna wizyta pracownika urzędu imigracyjnego! Sandra daje upust swojej frustracji i wyżywa się na Michelu. Chłopak jest przerażony … Kamila uświadamia Zdybickiej, że jest partnerką Maksa. Ilona jest tym wyraźnie poirytowana! Wyznaje Brzozowskiemu, że się zmieniła… Czy Zdybicka będzie walczyć o Maksa?

2147
Dominik przychodzi do szkoły Kasi i staje w jej obronie! Wyśmiewa oskarżenia Ali, jakoby Kaśka ukradła jej telefon. Chłopak wytyka Ali , że zrobiła to z zazdrości. Bergówna jest w szoku – chce wiedzieć dlaczego Dominik to zrobił, skoro Ala mu się podoba. Basia kolejny raz popada w konflikt z Adrianem podczas szkolenia. Coach twierdzi, że Brzozowska boi się jego metod, bo są dla niej niewygodne! Wkurzona Basia opuszcza salę… Kiedy wraca do domu, zastaje Smolnego pijącego whisky z… Adrianem! Zdybicka przychodzi do Kamili pod nieobecność Maksa. Chce zabrać synka na spacer. Kama nie zgadza się – wie, że Brzozowski nie ufa Ilonie. Zdenerwowana Zdybicka wpada do biura Maksa i mówi, że nie życzy sobie, by traktowano ją jak wariatkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *