Na Wspólnej – Nowa praca, terapia, operacja i wyjazd do Paryża – streszczenia

Poniżej streszczenia odcinków, które będą miały premierę od 11 maja 2015.
Co wydarzy się w życiu bohaterów?

2066

Smolny ma nieprzyjemną rozmowę z Mierzejewskim, który ma pretensje o złe wyniki wydawnictwa. Krzysztof zaczyna się awanturować i wyrzuca szefa za drzwi. Roztrzęsiony idzie do terapeuty po leki uspokajające. Kamil dowiaduje się od Igora, że pacjent, którego ma operować, to gangster. Hoffer próbuje oddać tę operację innemu lekarzowi. Mafioso uświadamia Kamilowi, że wie wszystko o nim i jego rodzinie. Michał zastanawia się, czy zrezygnować z udziału w programie „Mam talent!”. Uważa, że to jedyna szansa, by Kinga do niego wróciła.

2067
Lekarz nie pozwala Maksowi na odwiedzenie synka. Brzozowski nadal nie udowodnił, że jest jego ojcem. Pielęgniarka Kasia zawiadamia Maksa, że dziecko lada dzień zostanie wypisane ze szpitala i trafi do rodziny zastępczej. Mężczyzna zarzuca Weronice, że niedostatecznie angażuje się w jego sprawę i zwalnia ją. Jarek ma pretensje do Elizy, że nie zależy jej na szukaniu pracy. Między młodymi dochodzi do awantury. Nadchodzi dzień operacji gangstera. Mafioso ostrzega Kamila, że jeśli coś się nie uda, Hoffer poniesie konsekwencje.

2068
Marta dostaje propozycję pracy w tabloidzie. Jest zmuszona ją przyjąć. Konarska spotyka się z Olafem. Prosi o rozmowę, lecz on jest obojętny na jej propozycję. Pogodzeni Jarek i Eliza planują romantyczny weekend w Paryżu. Wpadają na pomysł, by rodzina Michela zapewniła im nocleg. Słysząc tę prośbę, chłopak zaczyna się dziwnie zachowywać. Smolny przeprasza Mierzejewskiego za awanturę i szczerze przyznaje, że złe wyniki wydawnictwa to jego wina. Zaskoczony szef przyjmuje przeprosiny.

2069
Michał spotyka się z synkiem. Ignaś sądzi, że tata nie chce, żeby on i mama wrócili do domu. Widząc, jak bardzo synek przeżywa jego rozstanie z Kingą, Brzozowski chce zrezygnować z kolejnego etapu programu „Mam talent!”. Igor ma napisać artykuł o potentacie z branży okiennej. Nowak przychodzi do domu biznesmena, nie przygotowawszy się do rozmowy. Atmosfera się zmienia, gdy pojawia się Elżbieta – zmysłowa żona biznesmena. Joanna przyłapuje Kasię na pisaniu bloga, mimo zakazu korzystania z komputera. Nastolatka nerwowo reaguje na uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *