Na Wspólnej – Nowe dziecko w rodzinie, zemsta Smolnego i wróżba cyganki – streszczenia

Premiera od 2 listopada 2015.
Co czeka bohaterów?
Poniżej streszczenia.

2164

Kinga przychodzi rano do domu Iwa- chce pogodzić się z kochankiem. Kmiecik jest dziwnie zdenerwowany. Okazuje się, że jest tam jego była dziewczyna, Sylwia! Półnaga kobieta drwiąco wita Kingę… Zszokowana Brzozowska daje Kmiecikowi w twarz! Kompletnie roztrzęsiona, przyjeżdża do Michała… Włodek dokonuje otwarcia osiedlowego placu zabaw. Jako radny zbiera gratulacje od wdzięcznych mieszkańców. Niestety, to koniec przyjemności- Zięba odmawia jałmużny napotkanej Cygance. Ta rzuca na niego klątwę! Smolny uspokaja zdenerwowanego Adriana- jego książka na pewno spodoba się Zarządowi. Rzeczywiście, prezentacja Baliszewskiego robi pozytywne wrażenie, do momentu aż… włącza się Krzysztof! Smolny zarzuca Adrianowi plagiat i kłamstwa! Coach jest w szoku

2165

Smolny nie rozumie, dlaczego Basia jest wściekła o jego atak na Adriana- on tylko pozbył się mężczyzny, który podrywał mu żonę. Brzozowska, na przekór mężowi, umawia się z Adrianem- zamierza nadal z nim współpracować! Baliszewski niespodziewanie zaprasza ją do swojego domu- ma plan okrutnej zemsty… Próbuje zgwałcić Basię! Zięba cały czas ma w głowie klątwę Cyganki. Według niego zły czar działa- łapie gumę, a bar trzeba zamknąć, bo ktoś zniszczył bezpieczniki! Włodek wyrzuca sobie, że mógł dać parę złotych za wróżbę. Igor zamierza dzisiaj pokazać Elżbiecie mieszkanie, które dla nich znalazł. Podekscytowany, przyjeżdża po ukochaną i zastaje ją zajętą aranżowaniem domu Jakuba. Elżbieta tłumaczy, że musi pomóc choremu mężowi. Igor nie wierzy w to, co słyszy.

2166

Po próbie gwałtu Basia roztrzęsiona wpada do domu. Zamyka się w łazience i nie chce z nikim rozmawiać. Smolny jest przekonany, że to na niego żona jest obrażona. Następnego dnia Basia wciąż jest w bardzo złym stanie psychicznym. Na dodatek dzwoni do niej Adrian- ostrzega, żeby z nikim nie rozmawiała o tym, co zdarzyło się wczoraj u niego… Sandra martwi się, że Michel w ogóle nie interesuje się przygotowaniami do ich ślubu kościelnego. Dziewczyna obawia się, że Gawriłow się rozmyślił- nie wie, że mąż przygotowuje dla niej niesamowitą niespodziankę. Tymczasem Eliza dowiaduje się, że do jej firmy znowu przyjeżdżają Finowie z Zarządu. Jest przerażona, bo wciąż nie zna fińskiego. Żaneta przemyślała prośbę Anny i postanawia podejść do niej ze zrozumieniem. Ku zaskoczeniu Wojtka, Żaneta zgadza się, by mąż dał dziecko kobiecie, która tak bardzo pragnie potomka. Anna jest przeszczęśliwa, gdy dowiaduje się o tym.

2167

Smolny planuje zemstę- Adrian musi ponieść karę! Krzysztof zamierza iść na policję. Basia się nie zgadza- nie chce pamiętać o próbie gwałtu! Smolny jednak nie zamierza odpuścić- idzie na zajęcia Baliszewskiego. Eliza wie, że nie da rady być tłumaczem fińskich dyrektorów. Podłamana, przyznaje się szefowi do kłamstwa. Ten jest na nią wściekły, ale- postawiony pod ścianą- każe jej zająć się gośćmi z Finlandii. Eliza ich oczarowuje. Zadowolony szef odwozi ją do domu i całuje na pożegnanie. Widzi to Jarek… Do Kamila i Zuzy przychodzi pracownica Opieki Społecznej. Zarzuca im, że zbyt późno powiadomili o śmierci mamy Tosi. Kobieta chce wiedzieć, czy Hofferowie chcą sprawować opiekę nad osieroconym dzieckiem, do czasu ustaleń sądu. Zuza i Kamil zgadzają się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *