Na Wspólnej nowe odcinki, nowe wątki – streszczenia

Streszczenia pierwszego tygodnia po wakacjach – premiera od 05.09.2011

1466

Borys domaga się od Brzozowskiego zwrotu pożyczki. Michał jest zdesperowany. Zamierza prosić brata o wsparcie finansowe. Nie zastaje go w domu i decyduje się pójść do kasyna. Sylwia proponuje, że zabierze Patryka do kina. Janusz jest sceptycznie nastawiony do pomysłu byłej żony. Marta przekonuje go, by dał Sylwii szansę. Ostatecznie Gajewski proponuje, że pójdzie do kina wraz z nimi. Cała trójka długo nie wraca. Sławek odwiedza Renatę. Chce porozmawiać. Kraszewska uważa jednak, że nie mają sobie nic do powiedzenia.

1467
Jacek skarży się na uporczywy ból zęba. Filip, chcąc pomóc koledze, korzysta z uprzejmości Iwony. Borys odwiedza Michała, oczekując zwrotu pieniędzy. Brzozowski z satysfakcją wręcza mu plik banknotów, mimo iż nie jest to pełna kwota. Borys daje mu trzy dni na spłatę reszty długu. Grozi, że w przeciwnym razie powie o wszystkim Kindze. Maria martwi się o córkę. Widzi, że Renata bardzo przeżywa powrót Sławka. Namawia Monikę, by porozmawiała z siostrą. Monika składa Renacie niezapowiedzianą wizytę.

1468
Weronika postanawia usunąć ciążę. Basia próbuje przekonać przyjaciółkę, by zmieniła decyzję. Igor dowiaduje się od Sary, że Magdę zwolniono z pracy dyscyplinarnie za zaniedbywanie obowiązków i częste nieobecności. Igor postanawia poważnie z dziewczyną porozmawiać. Magda reaguje agresywnie. Emilka wraca do szkoły po urodzeniu Jasia. Koleżanki opowiadają jej o szkolnych imprezach i namawiają na wspólne wyjście do galerii handlowej. Dziewczyna waha się. Zdaje sobie sprawę że powinna wrócić do domu.

1469
Nowak jest zaniepokojony informacjami o Magdzie, które zewsząd do niego docierają. Zwraca się do Kamila o radę. Hoffer sugeruje mu, żeby porozmawiał z matką dziewczyny. Igor składa wizytę pani Żebrowskiej. Magda zjawia się niespodziewanie w domu matki. Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Małgosi i Piotra. Ola i przyjaciółki panny młodej zaplanowały szalony wieczór panieński. Huczną zabawę przerywa nagła wizyta Piotra, który zabiera Gosię do domu. Ola głośno komentuje jego zachowanie. Sebastian odwiedza Weronikę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *