Na Wspólnej – nowe odcinki przez całe wakacje

TVN postanowił zawalczyć o widownie podczas wakacyjnej przerwy. Na Wspólnej będzie emitowane od poniedziałku do czwartku przez całe lato!

A co wydarzy się w nowych odcinkach?

Joanna zaskoczy Bogdana wspaniałą wiadomością – jest w ciąży! I to nie będzie jedyna sensacja dla Berga… Smolny zostanie zatrzymany przez policję a Basia odkryje prawdę o uzależnieniu męża.

W serialu nie zabraknie także miłosnych perypetii. Igor i Elżbieta jeszcze bardziej zbliżą się do siebie. Nowak zacznie więc nalegać, by Elżbieta rozstała się ze swoim zamożnym mężem.Czy Igorowi uda się wreszcie stworzyć szczęśliwy związek?

Kinga, czekając na swój ponowny ślub z Michałem, ma coraz więcej wątpliwości. Ich powodem jest… Iwo! Jedno jest pewne – związek Brzozowskich czeka potężny kryzys! Czy i tym razem go przetrwają?

Duże zmiany nastąpią u Kamila i Zuzy, która – przez zupełny przypadek – rozpocznie karierę modelki.

W serialu nie zabraknie także zabawnych wątków – m.in. Monika wynajmie piękną panią Jolę, żeby ta przetestowała wierność Damiana!

Ale wakacyjne odcinki serialu przyniosą także bardzo dramatyczne historie…Roman zostanie ciężko pobity – czy przeżyje? W śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się także Ola Zimińska…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *