Na Wspólnej – Nowi bohaterowie, randka i zbiórka pieniędzy – streszczenia odcinków

Premiera od 13 lutego 2017.
Streszczenia odcinków 2425 – 2428.

2425

Uwięziony w izolatce Ostrowski ma coraz bardziej niepokojące objawy – kaszle, poci się, drżą mu ręce. Kamil jest pewien, że ordynator zaraził się śmiertelnym wirusem! Hoffer stara się to ze wszystkich sił ukryć przed Zuzą i Ewą! Do Joanny przychodzi kandydatka na opiekunkę Michalinki. Bergowa stwierdza jednak, że opiekunka jest za młoda. Zosia nie daje jednak za wygraną – po południu spotyka się z Bogdanem. Berg – w przeciwieństwie do żony – jest zachwycony uroczą dziewczyną… Danka ma problem – nie ma nikogo na zastępstwo za chorą nauczycielkę fizyki. Z pomocą przychodzi „nieoceniona” Bednarczukowa – podsuwa kandydaturę swojego siostrzeńca. Marcin robi wrażenie – szczególnie na młodych licealistkach… W roli Marcina – Antoni Królikowski.

2426

Zdybicka jest pogodzona ze swoją śmiercią – przerywa leczenie i przygotowuje rzeczy, które Maks ma dać Wiktorkowi, kiedy jej już nie będzie. Brzozowski jest przerażony! Michał namawia go, żeby jeszcze raz spróbował nakłonić Ilonę na wznowienie leczenia. Zajęty walką o życie byłej partnerki, Maks kompletnie zapomina o Miśce… Kamil dowiaduje się, że Ostrowski od rana przyjmuje pacjentów do szpitala. Hoffer natychmiast jedzie na oddział – przecież jeszcze wczoraj ordynator wyglądał na poważnie chorego! Zastaje jednak Ostrowskiego w pełnej formie… Kinga bardzo się denerwuje – dzisiaj prezentuje Różalskiemu pomysły na kampanię reklamową jego firmy. Nerwy były uzasadnione – biznesmen miażdży wszystkie propozycje! Brzozowska i jej zespół są zdruzgotani – jedynie stażystka Roma się nie poddaje.

2427

Zakochany Tomek radzi się Włodka i Igora jak zdobyć serce Anastazji. Po południu idzie na randkę z ukochaną. Na miejscu zastaje zaskakujący widok! Smolny wściekły – Brwinowska odmawia udziału w premierze „Hamleta”! Kiedy nic nie pomaga w przekonaniu gwiazdy, do akcji wkracza… Basia! Zosia, jako opiekunka, rozpoczyna okres próbny u Bergów. Pierwszego dnia wykazuje duże zainteresowanie Bogdanem i historią jego rodziny… Jeszcze bardziej zainteresowany – samą Zosią – jest Franek!

2428
Anastazja od rana wydzwania do Tomka – ten w końcu odbiera i daje jej kosza! Ale dziewczyna nie rezygnuje – przychodzi do baru. Kiedy Tomek mówi, że widział ją wczoraj z jej chłopakiem – Anastazja zaczyna się… śmiać! Zbiórka pieniędzy na operację Manii trwa – jednak wiele jeszcze brakuje. Monika wpada na pomysł, który może przyśpieszyć zdobycie całej kwoty. Szulcowie są jej bardzo wdzięczni – ale dlaczego Cieślik nie podziela tego entuzjazmu! Danka zauważa, że Marcin niebezpiecznie skraca dystans z uczniami. Zimińska jest świadkiem, jak młody fizyk przeprowadza eksperyment, który wprost kojarzy się erotycznie. Jak zareaguje dyrektorka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *