Premiera od 13 lutego 2017.
Streszczenia odcinków 2425 - 2428.

2425

Uwięziony w izolatce Ostrowski ma coraz bardziej niepokojące objawy - kaszle, poci się, drżą mu ręce. Kamil jest pewien, że ordynator zaraził się śmiertelnym wirusem! Hoffer stara się to ze wszystkich sił ukryć przed Zuzą i Ewą! Do Joanny przychodzi kandydatka na opiekunkę Michalinki. Bergowa stwierdza jednak, że opiekunka jest za młoda. Zosia nie daje jednak za wygraną - po południu spotyka się z Bogdanem. Berg - w przeciwieństwie do żony - jest zachwycony uroczą dziewczyną… Danka ma problem - nie ma nikogo na zastępstwo za chorą nauczycielkę fizyki. Z pomocą przychodzi “nieoceniona” Bednarczukowa - podsuwa kandydaturę swojego siostrzeńca. Marcin robi wrażenie - szczególnie na młodych licealistkach… W roli Marcina - Antoni Królikowski.

2426

Zdybicka jest pogodzona ze swoją śmiercią - przerywa leczenie i przygotowuje rzeczy, które Maks ma dać Wiktorkowi, kiedy jej już nie będzie. Brzozowski jest przerażony! Michał namawia go, żeby jeszcze raz spróbował nakłonić Ilonę na wznowienie leczenia. Zajęty walką o życie byłej partnerki, Maks kompletnie zapomina o Miśce… Kamil dowiaduje się, że Ostrowski od rana przyjmuje pacjentów do szpitala. Hoffer natychmiast jedzie na oddział - przecież jeszcze wczoraj ordynator wyglądał na poważnie chorego! Zastaje jednak Ostrowskiego w pełnej formie… Kinga bardzo się denerwuje - dzisiaj prezentuje Różalskiemu pomysły na kampanię reklamową jego firmy. Nerwy były uzasadnione - biznesmen miażdży wszystkie propozycje! Brzozowska i jej zespół są zdruzgotani - jedynie stażystka Roma się nie poddaje.

2427

Zakochany Tomek radzi się Włodka i Igora jak zdobyć serce Anastazji. Po południu idzie na randkę z ukochaną. Na miejscu zastaje zaskakujący widok! Smolny wściekły - Brwinowska odmawia udziału w premierze “Hamleta”! Kiedy nic nie pomaga w przekonaniu gwiazdy, do akcji wkracza… Basia! Zosia, jako opiekunka, rozpoczyna okres próbny u Bergów. Pierwszego dnia wykazuje duże zainteresowanie Bogdanem i historią jego rodziny… Jeszcze bardziej zainteresowany - samą Zosią - jest Franek!

2428
Anastazja od rana wydzwania do Tomka - ten w końcu odbiera i daje jej kosza! Ale dziewczyna nie rezygnuje - przychodzi do baru. Kiedy Tomek mówi, że widział ją wczoraj z jej chłopakiem - Anastazja zaczyna się… śmiać! Zbiórka pieniędzy na operację Manii trwa - jednak wiele jeszcze brakuje. Monika wpada na pomysł, który może przyśpieszyć zdobycie całej kwoty. Szulcowie są jej bardzo wdzięczni - ale dlaczego Cieślik nie podziela tego entuzjazmu! Danka zauważa, że Marcin niebezpiecznie skraca dystans z uczniami. Zimińska jest świadkiem, jak młody fizyk przeprowadza eksperyment, który wprost kojarzy się erotycznie. Jak zareaguje dyrektorka?