Na Wspólnej – nowy biznes, oskarżenia i śledztwo Daniela – streszczenia odcinków

Premiera od 29 lutego 2016.

2230
Marta jest totalnie rozbita – Olaf błaga ją, żeby nie wierzyła w bzdury o molestowaniu Pauliny! Ale Marta, po wcześniejszych kłamstwach ukochanego, już nie potrafi mu zaufać… Tymczasem Roman oznajmia Paulinie, że musi zawiadomić o wszystkim jej rodziców. Dziewczyna wpada w histerię! Eliza od rana rozmawia na czacie ze swoim nowym chłopakiem. Jarek jest potwornie zazdrosny… Po południu zostaje przyłapany na szperaniu w komputerze Elizy! Basia jest wdzięczna mężowi- dzięki niemu pozyskała poważnego reklamodawcę. Smolny też jest z siebie bardzo dumny. Niestety, po południu Krzysztofowi nie udaje się ukryć przed mamą, że został zdegradowany. Staje się obiektem jej drwin.

2231
Daniel spotyka się z dziewczyną, z którą pracował Tomek. Okazuje się, że chłopak jest toksyczny i zniszczył jej życie. Brzozowski chce natychmiast ostrzec Łucję – jednak ukochanej nie ma w domu. Jest u… Tomka, który mówi dziewczynie, że na zawsze ma miejsce w jego sercu! Stefan ukrywa się u Marka – boi się przyznać Halinie, że stracił pracę. Niestety, żona niespodziewanie pojawia się u Zimińskich! Dębek nie ma wyjścia – musi powiedzieć żonie prawdę. Igor widzi się z Elżbietą w areszcie. Kobieta jest kompletnie załamana – wie, że to Jakub chce ją zniszczyć… Pojawia się iskierka nadziei – Weronika mówi Igorowi, że Elżbieta może opuścić areszt. Trzeba tylko wpłacić 50 tysięcy złotych! Ale Igor nie ma takich pieniędzy.

2232
Michał wręcza Kindze jej ulubione perfumy. Brzozowski obiecuje ukochanej, że dzisiaj powie Julii prawdę o nich. Jednak, kiedy Michał próbuje porozmawiać szczerze z kochanką, ta oznajmia, że jest z nim w ciąży! Jarka zaczepia koleżanka z uczelni, Asia. Zalotnie namawia go na wolontariat i daje mu swój numer telefonu. Tymczasem Elizę odwiedza Łukasz. Wydaje się, że dziewczynie imponuje jego samochód i opowieści o podróżach sponsorowanych przez rodziców! Jarek jest bardzo rozczarowany Elizą… Łucja przychodzi do Daniela. W obecności całej rodziny wygarnia mu, żeby dał jej spokój. Ma skończyć z prześladowaniem jej i Tomka! Daniel jest załamany… Tymczasem Tomek kupuje dla Łucji komplet koronkowej bielizny.

2233
Kinga dzwoni do Michała – chce wiedzieć, czy ostatecznie zerwał z kochanką. Michał odpowiada bardzo powściągliwie – umawia się z żoną na spotkanie. Stefan proponuje Zimińskiemu założenie restauracji! Marek jest pełen obaw, ale Dębek nie odpuszcza. Zszokowanym Zimińskim i swojej żonie prezentuje lokal, który już znalazł! Ma nawet dla niego nazwę. Olaf prosi Igora, żeby przekonał Martę o jego niewinności. On sam nie ma na to już żadnych szans… Nowakowi udaje się przekonać Konarską, by porozmawiała z Pauliną. Jednak Marta szybko tego żałuje – podczas rozmowy odżywają jej koszmary z przeszłości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *