Na Wspólnej – Nowy biznes Smolnego, Sanatorium i decyzja Tosi – streszczenia

Na Wspólnej streszczenia odcinków 2269

Na Wspólnej streszczenia odcinków 2269 – 2272.
Premiera od 9 maja 2016.


2269
Wbrew obietnicy danej Oli, Marek mówi żonie, że ich córka zakochała się w dziewczynie. Danka nie może uwierzyć w to, co słyszy… Pomiędzy Zimińskimi a Olą dochodzi do ostrej kłótni! Roztrzęsiona Ola ucieka do Klaudii! Smolny – omamiony wizją sieci wypożyczalni samochodów – próbuje za wszelką cenę doprowadzić do rozmowy z Gabryszewskim. W tym celu zostaje szoferem biznesmena! Na dodatek Basia odkrywa, że mąż wypłacił z konta ich oszczędności… Norbert dowiaduje się od syna Kaliny, że ten – w tajemnicy przed mamą – zbiera pieniądze na wyjazd do Meksyku. Rafał chce odnaleźć tam ojca, który wyjechał i nie daje znaku życia. Norbert pyta Kaliny, co się dzieje z jej mężem?

2270
Kornacki zabiera Tosię na poważną rozmowę – proponuje by wspólnie zamieszkali. Zuza i Kamil uprzedzają o tym Ulę. Dziewczynka wpada w rozpacz! Kiedy Tosia wraca ze spotkania z ojcem, rodzina patrzy na nią z niepokojem – jaką decyzję podjęła? Honorata mówi Marii, że się martwi – Roman praktycznie przestał do niej dzwonić z sanatorium. W tym czasie Hoffer jest na romantycznym spacerze z Sabiną. Kobieta mówi mu, żeby się wyluzował i zaczął myśleć o przyjemnościach, których może zaznać na wolności… Po rozmowach z kolegami policjantami Sławek ostrzega Weronikę – ma się trzymać z daleka od klubu „Bajadera”! Dziedzic brzmi bardzo tajemniczo… Do Roztockiej przychodzi koleżanka zaginionej Iriny – słyszała, że bandyci chcą się pozbyć Ukrainki! Weronika używa podstępu – alarmuje policję, że w „Bajaderze” ktoś znęca się nad młodą dziewczyną!

2271
Klaudia jest szczęśliwa, że Ola u niej zamieszkała – w końcu mogą nacieszyć się sobą! Tymczasem do Zimińskiej przychodzi ojciec – przeprasza za to, że ostatnio stracił nerwy. Prosi, by wróciła do domu. Iza zapewnia syna, że to nie ona stoi za zmianą decyzji naczelnika urzędu skarbowego. Jej znajomy nie mógł pomóc. Maks zaczyna nabierać podejrzeń. Po rozmowie z Michałem – który pomaga mu skojarzyć pewne fakty – wpada do biura Ilony i krzyczy, że wie co zrobiła! Zdybicka jest w szoku… Darek i Aneta ostro rywalizują o miejsce w kancelarii Agnieszki i Weroniki. Tymczasem do Roztockiej dzwoni Sławek – znaleziono Irinę! Weronika natychmiast jedzie na miejsce. Pierwsze co widzi, to oszalałą z emocji matkę dziewczyny – szarpiącą się z policjantami.

2272
Zosia Kornacka prosi Tosię, żeby odwiedziła tatę. Tłumaczy jej, że po wyprowadzce z domu ojciec został zupełnie sam. Po południu Zuza i Kamil chcą zabrać dziewczynki do kina. Tosia odmawia – jest umówiona z tatą w jego mieszkaniu… Julia robi Michałowi niespodziankę – kupuje mu bilet do Londynu, żeby spotkał się z synkiem. Szczęśliwemu Brzozowskiemu rzednie mina, kiedy dowiaduje się, że Zdrojewska chce lecieć razem z nim. Wieczorem Julia prosi Michała, żeby postarali się jeszcze raz o dziecko… Wzburzony Smolny przychodzi do Gabryszewskiego. Wymachując umową, którą ten mu przysłał, wykrzykuje, że nie da się oszukać. Okazuje się, że biznesmen chce przejąć kontrolę nad całym projektem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *