Na Wspólnej – Odwyk, pocałunek, próba samobójcza i SPA – Streszczenia odcinków

Premiera 15 kwietnia 2019.
Streszczenia 2858 – 2861.

2858

Franek dowiaduje się, że Czarek chciał popełnić samobójstwo. W szkole podchodzi do niego Krzysiek i grozi, żeby niczego nie wygadał! Poza tym to przecież Berg pierwszy uderzył Czarka… Jak postąpi Franek?! Komisja adwokacka karze Darka półrocznym zakazem wykonywania zawodu. Na Żbika czeka Kasia – jest pod wrażeniem tego, jak załatwił amoralnego łajdaka Burskiego. Darek zaprasza dziewczynę do domu – Aneta wpada w szał!!! Iza z Dawidem cieszą się romantycznymi chwilami w ośrodku SPA. Podczas spaceru młody trener wyznaje Brzozowskiej miłość! Oświadcza, że różnica wieku nic dla niego nie znaczy i… chciałby się z nią zestarzeć! Iza nie wie, jak na to wszystko reagować.

2859

Marta cały czas jest rozstrojona nerwowo. Kiedy podczas nagrania Elwira po raz kolejny daje pokaz braku profesjonalizmu, Marta bez pardonu wyrzuca ją z pracy! Żeby odreagować, idzie na trening do klubu Izy. Tam… wali w szczękę Olafa!!! Kamil znowu nie jest w formie – ma syndrom odstawienia leków. Zauważają to rodzice Mateusza, chłopaka którego Hoffer ma jutro operować. Żądają od Ostrowskiego zmiany lekarza! Kamil jest wściekły!!! Czy wyda się, że jest lekomanem? Basia czuje, że jej mąż traci nią zainteresowanie. Zaczyna myśleć o… operacji plastycznej! Tymczasem Krzysztof rozpoczyna kolejne dziennikarskie śledztwo – oczywiście z Jadwigą!

2860

Dziś Kamil operuje. Jest w złej formie – łyka jakieś tabletki. Górska widzi w jakim stanie jest kolega – namawia go, żeby zrezygnował z operacji! Ale Kamil nie chce jej słuchać… Prosi jedynie o mocniejsze leki! Górska w końcu mu je daje. Hoffer – zachowując się jak zombie – przystępuje do operacji… Czy dojdzie do tragedii?! Marta zgadza się, żeby Ksawery poszedł do kina z Olafem. Sama zaprasza do siebie Mikołaja. Przyjaciele folgują sobie, opowiadając o swoich byłych. W pewnym momencie atmosfera gęstnieje – para zaczyna się całować! Czy przyjaźń zamieni się w miłość? Bogdan dowiaduje się, że Eliza ma dostać awans i jeździć po całym świecie. Berg uświadamia synowi, że to może być koniec jego związku! Jarek protestuje, ale widać że jest przejęty. Próbuje rozmawiać z ukochaną… Jaką decyzję podejmie Eliza?

2861

Kolenda wszczyna śledztwo – musi wiedzieć, co się stało wczoraj podczas operacji Kamila! Dlaczego jej nie dokończył?! Wszyscy próbują chronić Hoffera… Tymczasem Roman prosi Zuzę, żeby wyprowadziła się z Ulą – chce zrobić synowi domowy odwyk. Kiedy Kamil się budzi, natychmiast chce iść po leki. Gdy Roman go nie wypuszcza – oszalały uderza ojca pięścią w twarz!!! Czarek nadal nie odzyskuje przytomności po próbie samobójczej. Franek jest załamany… Przekonuje Krzyśka, że powinni powiedzieć wychowawczyni dlaczego Czarek chciał się zabić. Chłopak jednak nie chce się przyznać. Wieczorem Joanna dostaje telefon w sprawie Czarka… Marta mówi Mikołajowi, że ich pocałunek był błędem. To może zepsuć fajne stosunki między nimi. Mężczyzna przytakuje bez przekonania… Zapracowana i zajęta sobą Konarska nie ma praktycznie czasu dla swojego syna – a ten zaczyna wagarować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *