Na Wspólnej – Operacja, oszuści i wyprowadzka – streszczenia odcinków

Premiera od 10 października 2016.
Streszczenia odcinków 2356-2359.

2356

Operacja Mani trwa. Żaneta nie może wybaczyć Wojtkowi tego, że zabrał jej córkę na motocykl. Wykrzykuje mu w twarz, że nie może na niego nawet patrzeć! Do szpitala przyjeżdża matka Żanety. Kiedy dowiaduje się, co się stało – wściekła rusza na Wojtka! Kuba chce po swojemu zemścić się na mamie – mimo dobrych ocen rezygnuje z renomowanego gimnazjum! Smolny próbuje przemówić chłopcu do rozsądku – bez skutku… Zdesperowany Kuba spotyka się z Maksem i mówi mu, że… jest jego przyrodnim bratem!!! Darek przygotowuje się do egzaminu adwokackiego. Dowiaduje się, że Agnieszka zna przewodniczącego komisji. Prosi ją o delikatną protekcję – Olszewska jest oburzona! Przystojny aplikant szybko się wycofuje. Ale przypadkiem odkrywa, że… Agnieszka jest alkoholiczką!

2357

Mania wybudza się ze śpiączki! Wygląda na to, że nie doszło do żadnych komplikacji powypadkowych… Dziewczynka przeprasza tatę, że namówiła go na przejażdżkę. Ale Wojtek jest cały czas atakowany przez Żanetę i jej matkę! W końcu Szulc nie wytrzymuje… Kamil dostaje wezwanie do sądu – ma zapłacić 50 tys. złotych człowiekowi, któremu… uratował życie! Ostrowski doprowadza do spotkania ugodowego. W trakcie mediacji ordynator i szpitalny prawnik miażdżą argumenty oszustów. Na dodatek nieuczciwy adwokat… traci przytomność! Czy lekarze mu pomogą?! Igor odwiedza grób Maćka – spotyka tam Wikę, żonę zmarłego kolegi. Kobieta jest w złym stanie, nie ma pieniędzy na utrzymanie rodziny… Nowak interweniuje u Naczelnego – ten mówi, że rodzina Maćka – z powodu jego „śmieciowej” umowy – nie otrzyma żadnej pomocy. Igor postanawia przekazać Wice własne oszczędności… Co na to Elżbieta?

2358

Do Warszawy przyjeżdża Andrzej – spotyka się z Kubą. Prosi syna, żeby nie wyżywał się na mamie. Chłopiec wyznaje, że nie może na nią patrzeć! Jest na granicy wytrzymałości – prosi tatę o pomoc. Po powrocie do domu Kuba oświadcza Basi, że… wyprowadza się do taty! Do Elizy telefonuje szefowa – proponuje wyjście na drinka. Oliwia jest w pobliżu – wpadnie po Cielecką. Eliza z Jarkiem są przerażeni – ich spisek może zostać zdemaskowany! Tymczasem Norbert cały czas pławi się w luksusie – oczywiście na koszt pięknej bizneswoman Patrycji… Weronika spotyka się z Robertem i Olgą – mówi, że chce wezwać ich synka na świadka w ich procesie. Żona Roberta kategorycznie się nie zgadza. Roztocka ostro atakuje Olgę – taka postawa świadczy, że matce nie zależy na dobru dziecka! O dziwo, Robert też się nie zgadza.

2359

Ola nie może pozbierać się po tym, jak porzucił ją Błażej. Gosia odwiedza siostrę – stara się jej pomóc wyjść z depresji… Bez skutku – Ola, zamiast na imprezę, idzie do Błażeja – chce się dowiedzieć, dlaczego jej nie chce. Czy dowie się prawdy? Eliza i Jarek chcą zakończyć mistyfikację. Cielecka wymyśla plan – chłopak ma ją ostentacyjnie podrywać w pracy. Niestety, Berg przesadza – całuje namiętnie ukochaną… na oczach Oliwii!!! Szefowa jest naprawdę wściekła… Tymczasem Patrycja proponuje Norbertowi wyjazd do Londynu. Oczywiście, płaci za wszystko… Igor znowu odwiedza Wikę – żonę zmarłego kolegi. Widząc jej problemy z dziećmi, Nowak proponuje swoją pomoc. Marta jest zaskoczona, kiedy w parku widzi Igora mile spędzającego czas z piękną kobietą i jej dziećmi… Postanawia przemówić przyjacielowi do rozumu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *