Na Wspólnej – Oświadczyny, ślub i nowy adorator – streszczenia

Premiera od 7 grudnia 2015.

2184

Dziś dzień ostatecznej zemsty Smolnego na Adrianie. Krzysztof spotyka się z Tymonem, który dzwoni do Baliszewskiego. Mówi mu, że znalazł jego dokumenty i chce mu je oddać. Prosi Adriana, żeby przyjechał do jego warsztatu. Gdy Baliszewski zjawia się pod wskazanym adresem jest w szoku. Na miejscu czekają na niego nie tylko skradzione z jego domu rzeczy, ale również policja… Daniel i Łucja spędzają upojną noc w mieszkaniu Marty. Rano Daniel robi ubierającej się ukochanej odważne zdjęcia. Speszona Łucja prosi, żeby je usunął… Wieczorem Daniel wita Pruską dobrym winem i płatkami róży! Proponuje jej wspólne wynajęcie własnego mieszkania… Jarek przeprasza Elizę za podejrzenia, że ukochana zdradza go ze swoim szefem. Niestety, na wieczorze kawalerskim Michela młody Berg mocno przesadza z alkoholem. Totalnie pijany oświadcza się Elizie. Zniesmaczona Cielecka wychodzi bez słowa.

2185

Sandra i Michel stają na ślubnym kobiercu! Panna młoda bardzo się denerwuje… Tymczasem Eliza nie może zapomnieć o poniżeniu, jakie wczoraj zafundował jej pijany Jarek! Między parą dochodzi do ostrej awantury. Cielecka stwierdza, że ich związek to jedno wielkie nieporozumienie… Cieślik ma dzisiaj występ telewizyjny na żywo w sprawie bezdomnych. Przygotowują go i Monika, i Żaneta. Damian wypada świetnie! Następnego dnia dostaje tajemniczy telefon z Ministerstwa Spraw Zagranicznych… Maks wyznaje Michałowi prawdę o rozstaniu z Kamą. Brzozowski namawia go do walki o ukochaną. Maks czeka na Kamilę przed szpitalem z bukietem róż. Zapewnia dziewczynę, że o swojej miłości i prosi o jeszcze jedną szansę. Czy Kamila ulegnie

2186

Michał spotyka się z Julią. Jednak kobieta z dystansem podchodzi do Brzozowskiego i stanowczo stwierdza, że nie chce być lekiem na jego rany po Kindze. Julia jest przekonana, że Brzozowski nadal kocha żonę… Kinga wraca ze spaceru z Ignasiem. Michał z rozrzewnieniem obserwuje żonę, bawiącą się z synkiem… Prosi ją o poważną rozmowę – czy wybaczył Kindze zdradę? Pierwszy dzień pracy to dla Łucji prawdziwy horror. Pruska z trudem ogarnia nadmiar obowiązków. Na dodatek zalewa kawą swojego służbowego laptopa… Szuka pomocy u Daniela. Ten nie daje rady – z kłopotów ratuje ją informatyk Tomek… Smolny zostaje wezwany na policję. Okłamuje Basię, że jedzie do biura nieruchomości. Ta jednak postanawia to sprawdzić… Na komisariacie Smolny wygrywa z oskarżającym go Baliszewskim. Czy wygra także z Basią?!

2187

Sandra i Michel po ślubie są bardzo szczęśliwi. Eliza i Jarek wciąż jednak pozostają skłóceni. Koledzy przekonują Berga, że mocno przegiął z oświadczynami po pijaku. Jarek kupuje zaręczynowy pierścionek i umawia się z Elizą w wystawnej restauracji… Czy tym razem dojdzie do zaręczyn? Przestraszony Cieślik udaje się na spotkanie z przedstawicielem MSZ. Ku jego zaskoczeniu, jego zaangażowanie w pomoc bezdomnym zostaje bardzo docenione. Damian otrzymuje intratną propozycję pracy w Brukseli! Monika szaleje ze szczęścia – Cieślik wprost przeciwnie… Łucja chce się odwdzięczyć Tomkowi – daje mu w prezencie koszulkę. Informatyk jest mile zaskoczony – przymierza ją przy dziewczynie. W tym momencie – niespodziewanie – pojawia się Daniel! Tomek traci dobry humor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *