Na Wspólnej – Oszustwa Oli, Sanatorium i problemy z naczelnikiem US – streszczenia

Premiera od 2 maja 2016.

Odcinek 2265

Dagmara namawia Olę na wieczorny wypad do klubu. Zimińskiej udaje się namówić Klaudię na wspólne wyjście. Gdy Dagmara z Olą bawią się w najlepsze – Klaudia z zazdrością je obserwuje. Kiedy jej ukochaną zaczyna podrywać jakiś mężczyzna, dziewczyna nie wytrzymuje! Zięba z Hofferem przyjeżdżają do kurortu. Włodek marzy tylko o jednym – żeby porządnie się najeść. Podczas wieczorku zapoznawczego Zięba nie rozstaje się z talerzem ciasteczek. Tymczasem Roman szaleje na parkiecie, porwany do tańca przez sanatoryjną seksbombę! Krzysztof wpada w przygnębienie – czuje, że kompletnie się wypalił. Dodatkowo wyrzuca sobie, że sprzedał dom grubo poniżej jego wartości. Jest tak podenerwowany, że stojąc w korku, rozjuszony wybiega z auta i rzuca się na innego kierowcę! Basia jest przerażona.

Odcinek 2266

Ilona bezskutecznie czeka na odblokowanie firmowego konta. Zdenerwowana przychodzi do naczelnika skarbówki i żąda szybkiego działania. Mężczyzna bezceremonialnie obłapia ją i sugeruje, że odblokuje konto, jeśli Zdybicka pójdzie z nim do łóżka! Smolny jest bardzo przejęty – dzisiaj ma przekonać jednego z najbogatszych Polaków do swojego pomysłu na biznes. Basia i Kuba wspierają go jak mogą. Jednak spotkanie z biznesmenem Gabryszewskim zupełnie wymyka się Smolnemu spod kontroli… Syn Kaliny kradnie w sklepie słodycze! Z poważnej opresji ratuje go Norbert. Czy powie Kalinie, co zrobił jej syn? Czy może potraktuje to jako pretekst do odbudowania relacji z piękną sąsiadką?

Odcinek 2267

Kornacki oznajmia Kamilowi, że chce odzyskać prawa rodzicielskie do Tosi i zabrać ją do siebie. Hoffer usiłuje przemówić mu do rozumu – nie może narażać córki na kolejną traumę! Czy zdoła powstrzymać zdesperowanego ojca? Marek i Stefan równolegle piszą menu dla przyszłej restauracji. To staje się zarzewiem ich kłótni, która przenosi się na zajęcia z Michelem Moranem. Poproszony o ocenę, mistrz wydaje bardzo zaskakujący werdykt! Weronika dowiaduje się od koleżanki Iriny, że dziewczyna zniknęła po poznaniu w „Bajaderze” jakiegoś biznesmena. Roztocka rozmawia z właścicielem nocnego klubu – zdecydowanie żąda wyjaśnień. Wygląda na to, że może tego pożałować.

Odcinek 2268

Ola cały czas oszukuje wszystkich, że ma chłopaka. Ale każde kłamstwo ma krótkie nogi… Zupełnie przypadkowo Marek widzi swoją córkę z Klaudią. Wstrząśnięty Zimiński nie może uwierzyć w to, co robią dziewczyny! Roman ma zakwasy po tańcach z kuracjuszkami – Włodek namawia go, by zrezygnowali z uzdrowiskowych uciech. Ale nie jest to łatwe! Panowie dostają od Sabiny i drugiej kuracjuszki propozycję wieczornej partyjki brydża! Kiedy oni się dobrze bawią, ich kobiety walczą z codziennymi problemami… Urząd Skarbowy ściąga blokadę z firmowego konta Maksa i Ilony! Brzozowski jest przekonany, że to zasługa jego matki. Zdybicka bardzo nerwowo to komentuje. Po czym odbiera telefon od naczelnika, który chce żeby Ilona okazała mu wdzięczność. Dziwne zachowanie Zdybickiej nie uchodzi uwadze Izy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *