Na Wspólnej – Otwarcie restauracji, przyjęcie niespodzianka i kac – streszczenia odcinków

Na Wspólnej 2277 – 2280 streszczenia odcinków.
Premiera od 23 maja 2016.

2277
Tosia otrzymuje propozycję wspólnego wyjazdu na ferie – z ojcem i siostrami. Zosia i Basia bardzo ją namawiają. Tymczasem Hofferowie – w tym samym czasie – chcą zabrać córki na egzotyczne wyspy. Ula już cieszy się na wakacje z siostrą… Kogo wybierze Tosia? Zimiński i Dębek mają dziś wielkie otwarcie restauracji. Promocja „Jesz, ile chcesz!” zwabia tłumy gości. Wszystkie potrawy znikają w krótkim czasie. Dębek jest załamany – nikt nie zwraca uwagi na smak potraw… Do kancelarii Olszewskiej przychodzi młoda narzeczona biznesmena Olczyka. Kobieta jest oburzona, bo jej partner chce podpisać intercyzę małżeńską. Po jej wyjściu Darek stwierdza, że biznesmen zachował się nagannie nie uprzedzając narzeczonej o kontrakcie. Olszewską śmieszy idealizm aplikanta i jego wiara w miłość.

2278
Ola przygotowuje dla swojej ukochanej urodzinowe przyjęcie-niespodziankę. Zaprasza również najbliższych przyjaciół. Kiedy wszystko jest gotowe, Zimińska zwabia Klaudię do swojego mieszkania obietnicą intymnego wieczoru… Nie przewidziała jednego – że Klaudia od wejścia zacznie ją namiętnie całować! Rafał podgląda swoją mamę w łóżku z Norbertem. Chłopiec nie daje nic po sobie poznać, ale po południu dopada kochanka mamy! Przeprowadza z Norbertem poważną, męską rozmowę… Maks spotyka się z Iloną – mówi jej, że odchodzi z ich firmy. Oświadcza też zdecydowanie, że między nimi wszystko skończone! Zdybicka rozpaczliwie błaga go, żeby spróbował jej wybaczyć… Czy Brzozowski się złamie?

2279
Tosia zostaje zaproszona przez siostry do ich domu – ma przymierzyć narty Basi. Podczas wesołej zabawy do mieszkania niespodziewanie wraca Kornacka. Widząc Tosię – żywy dowód zdrady swojego męża – kobieta wpada we wściekłość! Biznesmen Olczyk rezygnuje z intercyzy! Oświadcza zaskoczonej Agnieszce, że ufa swojej dużo młodszej narzeczonej. Tym samym Darek wygrywa zakład – przypomina Olszewskiej, że czeka na zaproszenie na wspólną kawę… Wieczorem Agnieszka próbuje dać Rafałowi do zrozumienia, że chce się z nim kochać. Co na to Sobczak?! Smolny spotyka się z Najmrodzkim – przedstawicielem rady miasta Krakowa. Miejscy radni zainteresowani są projektem wypożyczalni aut elektrycznych. Najmrodzki jest pod wrażeniem profesjonalizmu Krzysztofa. Wyciąga whisky i proponuje toast za udaną współpracę. Skutki tego spotkania są dla Smolnego są szokujące!

2280
Smolny budzi się w hotelowy pokoju. Niestety z poprzedniej nocy nie pamięta zbyt wiele. Na dodatek z łazienki wychodzi praktycznie naga asystentka Najmrodzkiego! Krzysztof jest w szoku – czy zdradził Basię? Zimiński i Dębek są załamani – ich lokal świeci pustkami. W końcu jednak pojawiają się klienci – do restauracji wchodzą Ola i Klaudia! Marek boi się, że prawda o jego córce wyjdzie na jaw… Rafał zaskakuje mamę i jej kochanka – proponuje wspólne oglądanie filmu wieczorem. Norbert zgadza się z ochotą. Okazuje się jednak, że tego dnia Bruno rozkręca imprezę, na której pojawia się piękna, zauroczona Norbertem, studentka. Słysząc odgłosy zabawy u sąsiadów, smutni Kalina i Rafał sami zasiadają do filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *