Na Wspólnej – Papiery rozwodowe, prowokacja i powrót do pracy – streszczenia odcinków

Premiera od 27 maja 2019.
Streszczenia odcinków 2881 – 2884.

2881

Smolny wraca do pracy i przekonuje całą redakcję oraz Gwiazdę, że jest już całkowicie zdrowy. W domu próbuje podtrzymać na duchu synów, którzy zamartwiają się stanem zdrowia mamy. Wieczorem Krzysztof rozmawia z nią przez telefon – Natalia jest załamana i przerażona, tym co ją czeka. Darek nie uzyskuje skrócenia kary wykonywania zawodu. Dowiaduje się, że na pozytywną decyzję Komisji mogłaby wpłynąć jakaś działalność społeczna Żbika. Okazja nadarza się wraz z przyjściem do kancelarii Anety nerwowego klienta. Dziś Kamil kończy terapię zamkniętą. Ula, choć bardzo tęskni, trochę boi się powrotu taty – ostatnio był ciągle zły i rozdrażniony. Zuza stara się pocieszyć córkę, ale sama boi się co będzie, kiedy Kamil dowie się, że nie może operować.

2882

W firmie Zdybickiej nieoczekiwanie zjawia się kontrola skarbowa. Okazuje się, że taka sama kontrola rozpoczęła się też w galerii Maksa. Wszystko jasne – naczelnik Wszoła rozpoczął zemstę za to, że Ilona odmówiła pójścia z nim do łóżka! Maks postanawia spotkać się z urzędnikiem. Po spotkaniu… zabiera dziecko i wyprowadza się od Zdybickiej!!! Darek próbuje prześwietlić fundację pomagającą dzieciom z rozbitych rodzin. Pod pretekstem starania się o wolontariat spotyka się z Hasiakową, szefową fundacji. Z zapałem opowiada, jak bardzo lubi dzieci. Stwierdza, że chętnie zostanie mentorem jakiegoś chłopca z biednej rodziny. Czy uda mu się nabrać Hasiakową? Ula chce iść do szkoły w krzykliwej bluzce i z umalowanymi paznokciami. Kamil nie zgadza się – przeprowadza z córką rozmowę, ale dziewczyna i tak sprytnie stawia na swoim! W pracy Hoffer dowiaduje się, że ma zgodę Kolendy na powrót do operowania, ale pod pewnymi warunkami!

2883

Ilona błaga męża, żeby oddał jej synka! Maks oświadcza, że wnosi pozew rozwodowy – tym razem nie wybaczy jej zdrady z Wszołą… Zdybicka chwyta się brzytwy – wypłaca pół miliona, a od Michała dostaje telefon z ukrytą funkcją nagrywania rozmów i… dzwoni do naczelnika Wszoły! Chce go sprowokować. Szef proponuje zaskoczonej Basi, żeby wróciła do pracy – Brzozowska stawia twarde warunki! Tymczasem Kuba nagrywa telefonem poważny wypadek drogowy. Wspólnie z Przemkiem Smolnym postanawiają wrzucić filmik do internetu! Biznesmen Maćkowiak protestuje przeciwko operacji swojego ojca – Ostrowski ostro ustawia go do pionu. Syn pacjenta odgraża się, że zniszczy szpital, jeśli coś pójdzie nie tak! Tymczasem Ewa ma kolejny trudny dzień w pracy z powodu córki szefowej.

2884

Aniela prosi ojca, żeby pojechał z nią pod Warszawę – do gospodarstwa, gdzie prawdopodobnie jest nielegalna hodowla psów. Wiktor z córką rzeczywiście znajdują tam zmaltretowane psy. Znienacka zostają napadnięci i pobici przez handlarzy-bandytów! Zostają uwięzieni!!! Rozgorączkowany Bruno przygotowuje klub do uroczystego otwarcia. Przyjaciele organizują mu niespodziankę – wystąpią dziś Sandra i Michel! Radosną atmosferę zakłóca pojawienie się w klubie narkotykowych dilerów. Marta ma kłopot – przed wyjściem do pracy okazuje się, że Ksawery ma gorączkę. Swoją pomoc oferuje Roma – chętnie się nim zajmie. Kiedy Marta wychodzi, kompletnie spada zainteresowanie Romy chorym chłopcem – zrobiła to tylko po to, żeby zapunktować u szefowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *