Na Wspólnej – Pobicie, problemy Smolnego i Franka – streszczenia

Premiera 13-16 lipiec 2015.

2100
Roman wzywa policję, aby interweniowała w sprawie szaleństw motocyklistów na osiedlowym parkingu. Wieczorem zostaje pobity do nieprzytomności. Znajduje go Włodek. Jola, testerka wierności, kolejny raz próbuje uwieść Cieślika. Niespodziewanie do biura wpada Monika i płoszy kobietę. Damian podejrzewa, że interesuje się nim obcy wywiad. Smolnemu grożą trzy miesiące aresztu za jazdę pod wpływem narkotyków. Ponadto zostaje wyrzucony z terapii.

2101
Brutalnie pobity Roman trafia na stół operacyjny w bardzo ciężkim stanie. Neurochirurg informuje roztrzęsioną Honoratę, że nie wiadomo, jakie szkody poniósł mózg Hoffera. Cieślik jest przesłuchiwany przez agentów ABW, którzy informują go z rozbawieniem, że wyjaśnili sprawę agentki Joli. Basia pakuje rzeczy Krzysztofa i wyrzuca męża z domu. Smolny trafia do hotelu.

2102
Po operacji okazuje się, że Roman stracił pamięć. Lekarz pociesza rodzinę Hofferów informacją, że pourazowa amnezja z czasem powinna ustąpić. Andrew odwiedza Sandrę, która wyzywa go od kłamców i oszustów. Gdy zaczyna poniżać dziewczynę, dochodzi do rękoczynów. Ola ma ochotę na romantyczny wieczór z Danielem, którego Bolek wybawia z niezręcznej sytuacji.

2103
Bolek informuje Daniela, że spotkał w pubie pijaną Łucję. Brzozowski nie może uwierzyć – przecież Pruska miała wyjechać z nowym chłopakiem do Indii. Postanawia się spotkać z dziewczyną i zażądać wyjaśnień. Maks nie radzi sobie w roli samotnego ojca. Prosi o pomoc pielęgniarkę Kamilę. Franek widzi, że koledzy z jego klasy okradają i biją młodszego ucznia. Zgłasza sprawę wychowawczyni. Wieczorem napada go banda „Cypisa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *