Na Wspólnej – Podwójne życie, pogrzeb i prywatne śledztwo – streszczenia

Premiera od 16 października 2017.
Streszczenia odcinków 2564 – 2567.

2564

Igor pozbył się sprawy Marcinka, ale kiedy ten zdenerwowany prosi o pilne spotkanie – Nowak nie odmawia. Na miejsce Jakub przyjeżdża z policyjną ochroną. Niewiele to daje – w pewnym momencie Marcinek widzi pędzące na niego auto! Czy to wyrok? Romans Daniela i Dominiki kwitnie. Chłopak unika rozmów z Łucją, która bardzo za nim tęskni. Kiedy Dominika kolejny raz popada w niełaskę u Smolnego, Daniel obiecuje, że wstawi się za nią u szefa. Wyznaje też kochance, że zamierza pojechać do Łucji i zerwać z nią! Dominikowi jest przykro, że Kasia odwołała ich wspólny wyjazd. Na dodatek znajduje w Internecie jej zdjęcie z przystojnym Hiszpanem! Wyglądają jak para zakochanych. Dominik szaleje z zazdrości. Daria, oczywiście, chce go pocieszyć.

2565

Daniel dziękuje Smolnemu za to, że nie zwolnił Dominiki. Krzysztof kolejny raz wypomina mu podwójne życie. Nieoczekiwanie w redakcji pojawia się Łucja! Daniel szybko zabiera dziewczynę, bojąc się reakcji Dominiki. Po śmierci Jakuba Elżbieta opiekuje się jego kompletnie załamaną matką. Tymczasem Igor spotyka się Tadeusiakiem – jest wściekły o to, że policja nie daje ochrony jego rodzinie! Robert niewiele może pomóc, ale ma plan jak uśpić czujność przestępców. Daria oszukuje ojca, że jest przeziębiona – chce zostać w domu na weekend z Dominikiem. Kiedy Dziedzic wyjeżdża, dziewczyna proponuje, żeby poszli gdzieś uczcić zdane kolokwium Kamińskiego. Młodzi świetnie się razem bawią. Daria wyraźnie chce zdobyć serce Dominika!

2566

Daniel – po nocy spędzonej z Łucją – zamierza wziąć sobie wolny dzień. Zazdrosna Dominika wydzwania do Brzozowskiego. Łucja potajemnie sprawdza listę połączeń w telefonie ukochanego! Tomek jest załamany ucieczką Anastazji. Próbuje zagłuszyć ból rzucając się w wir pracy. Nieoczekiwanie w barze odwiedza go Beata. Dziewczyna tłumaczy młodemu Nowakowi, żeby się nie obwiniał – to nie pierwszy taki numer Anastazji! Tadeusiak przeprowadza się do Weroniki. Oboje są bardzo szczęśliwi. Jednak dla Roztockiej najważniejsza jest teraz trująca ludzi garbarnia. Prosi ukochanego, żeby sprawdził co policja zrobiła w tej sprawie. Sama zaś jedzie na miejsce, żeby rozpocząć poważne śledztwo.

2567

Dziś pogrzeb byłego męża Elżbiety. Po ceremonii, do niej i matki Jakuba podchodzi notariusz. Oświadcza, że jest wykonawcą ostatniej woli zmarłego i zaprasza obie kobiety do swojej kancelarii. Tam odczytuje testament Marcinka – Ela nie wierzy w to, co słyszy! Dominika ma dość bycia „tą drugą”. W pracy atakuje Daniela – niech wybiera: ona albo Łucja! Niespodziewanie w redakcji zjawia się Pruska – chce poważnie porozmawiać z Dominiką. Czy dowie się strasznej dla siebie prawdy?! Na oddziale Ostrowskiego psuje się sprzęt niezbędny do operacji. Wściekły ordynator żąda od dyrektor Kolendy natychmiastowych zakupów! Dyrektorka protestuje – dochodzi do poważnej scysji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *