Na Wspólnej – podwójny ślub

Premiera nowych odcinków od 12 stycznia 2015.

ODCINEK 1998

Danka (Lucyna Malec) jest bardzo podenerwowana – dziś okaże się, czy zostanie dyrektorem szkoły. Marek (Grzegorz Gzyl) jest pewien wygranej żony, jednak Zimińska ma duże wątpliwości… Najgorsze, że jeśli ponownie zostanie wybrany „stary” dyrektor – jej praca zamieni się w koszmar!

Weronika jest rozczarowana – Adam (Zbigniew Stryj) zapomniał o rocznicy ich ślubu. Na pocieszenie sama kupuje sobie kwiaty… Ale Roztocki rano tylko udawał – przygotował dla żony fantastyczną i… bardzo drogą niespodziankę!

Sąsiad Ewy – po śmierci przyjaciela – zniknął! Hofferowa poważnie martwi się o Radka (Piotr Michalski). Zazdrosny Artur (Janusz Chabior) robi jej o to koszmarną awanturę… Po południu Wichrowski wreszcie wraca do domu. Zaprasza Ewę na spacer – podczas szczerej rozmowy nagle całuje czule jej usta!

ODCINEK 1999

Monika panikuje słysząc, że Damian (Waldemar Błaszczyk) z kolegami planuje spędzić swój wieczór kawalerski w klubie „go-go”. Błaga ojca, żeby przypilnował Cieślika – najlepiej, żeby Włodek w ogóle nie wypuścił ich z baru! Ale jak zatrzymać wstawionych i gotowych na „przygodę życia” mężczyzn w pierogarni?! Włodek nie spodziewa się, że pomoże mu w tym… słynny Tomasz Zimoch! Za to Monika i Joanna z przyjaciółkami po prostu szaleją – najpierw w nocnym klubie wyrywają jakiegoś przystojniaka a potem… rozbijają się z nim po mieście kradzionym samochodem!

Ola przypadkiem znajduje w gabinecie Mariusza (Mariusz Zaniewski) dwa bilety lotnicze do Wenecji. Jest zachwycona niespodzianką – czule dziękuje ukochanemu. Czerski jest lekko zmieszany… Wieczorem Ola chce zrobić Mariuszowi niespodziankę – przynosi mu kolację do biura. Ale Czerskiego nie ma… Kiedy Zimińska dzwoni do niego, ten kłamie, że jest cały czas w biurze i… nie wróci na noc!

ODCINEK 2000

Monika i Joanna (Anna Cieślak) z przyjaciółkami siedzą w areszcie – posądzone o kradzież samochodu. A za parę godzin ma się odbyć ślub! Zaalarmowani Damian i Bogdan (Wojciech Brzeziński) z drużbami wpadają na komisariat. Niestety, nieźle wstawieni, wywołują kolejną aferę. Czy podwójny ślub w ogóle się odbędzie?!

Czerski wraca do domu nad ranem. Zaskoczony zastaje Olę, która czeka na niego zapłakana i wściekła. Dziewczyna żąda wyjaśnień – gdzie był i dlaczego ją okłamał? Ola poznaje prawdę jeszcze tego samego dnia – Mariusz spędził noc ze swoją żoną!

ODCINEK 2001

Podwójne wesele u Ziębów jest podwójnie pełne wrażeń! Goście świetnie się bawią, choć nie wszystkim jest wesoło – Marta się upija i wywołuje potężny skandal! Tymczasem Damian robi Monice bardzo romantyczną niespodziankę a Wojtek ma dla Joanny zaskakujący prezent – piosenkę, którą sam dla niej napisał i skomponował! Miłość aż kipi – zwłaszcza w pokoju hotelowym, w którym zamknęli się Jarek (Wojciech Rotowski) i Eliza (Katarzyna Chorzępa)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *