Na Wspólnej – Pogryzienie policjanta, powrót i pożegnanie – streszczenia odcinków

Na Wspólnej streszczenia 2293-2296. Premiera od 20 czerwca 2016.

2293

Pełna nadziei na uratowanie związku Ilona odwiedza Maksa. Jej dobry nastrój pryska, kiedy zastaje u niego roznegliżowaną Miśkę! Wściekła Ilona oświadcza Brzozowskiemu, że nie pozwoli by jej syn przebywał w takim domu. Ola bardzo przeżywa wyjazd Klaudii do Holandii. Jednak nie decyduje się dołączyć do ukochanej… Tymczasem Marek ogłasza Dębkom koniec ich restauracji. „Najgorsza knajpa w mieście” rzeczywiście okazała się najgorszą. Jednak w stypie przeszkadza im… tłum klientów. Igor żegna brata, który wychodzi na uczelnię. Chwilę później odwiedza go zdenerwowany ojciec – okazuje się, że Tomek już dawno został wyrzucony ze studiów. Leszek chce się ostro rozprawić z młodszym synem – Igor próbuje go powstrzymać.

2294

Monika nie może znaleźć satysfakcjonującej ją pracy – jest coraz bardziej sfrustrowana. Szuka oparcia u matki – bezskutecznie. Maria stwierdza, że córka ma muchy w nosie… Rozżalona Monika rusza na zakupy. Zostaje zatrzymana przez patrol policji za przejście na czerwonym świetle. Cieślikowa eksploduje – z wściekłości gryzie policjanta! Basia od rana źle się czuje. W pracy zauważa to Malewicz – żąda, żeby wróciła do domu i położyła się do łóżka. On ją oczywiście odwiezie… Kiedy oboje wysiadają z samochodu przed Wspólną, spotykają… Smolnego! Krzysztof – widząc znienawidzonego szefa wpada we wściekłość. Kinga zaskakuje Michała – dzisiaj przyjeżdża z Ignasiem do Polski. Michał jest podekscytowany! Pełen nadziei, kupuje kwiaty dla żony. Jednak kiedy Kinga wchodzi do mieszkania Brzozowskiego, z jego twarzy znika uśmiech. Okazuje się, że żona przyjechała ze swoim przyjacielem – Harrym.

2295

Dziś ostatni dzień Tosi u Hofferów. Zuza i Kamil chcą odpędzić smutki – zapraszają dziewczynki na kręgle. Kiedy Ula z Tosią beztrosko się bawią, Hofferowie obserwują córki ze wzruszeniem i smutkiem… Po południu po Tosię przyjeżdża Kornacki Dziś rozprawa Moniki – odpowiada za czynną napaść na policjanta. Mimo próśb Damiana, przed sądem Cieślikowa w ogóle nie wykazuje skruchy – to ona oskarża policję o napaść! Sąd jest bezwzględny – skazuje Monikę na pół roku pracy w domu opieki dla starszych osób! Kinga pyta Michała dlaczego jej nie powiedział, że rozstał się z Julią. I co z ich dzieckiem. Brzozowski odpowiada, że nie było żadnego dziecka… A nie powiedział jej, bo przecież jest z Harrym… Kiedy Kinga mówi mu, kim jest Harry Michał jest w szoku!

2296

Sylwek coraz bardziej zbliża się do syna – Rafał cieszy się, że odzyskał ojca. Były więzień stara się wkupić w łaski żony – Kalina jednak myślami i sercem jest przy Norbercie… Ten jednak stawia twarde ultimatum – Kalina musi powiedzieć mężowi, że kogoś ma! Od czasu afery w sanatorium Honorata ciągle ma do Romana jakieś pretensje. Włodek podpowiada Hofferowi, że może Leśniewskiej doskwiera codzienna rutyna w ich związku. Roman mocno się nad tym zastanawia… Zuza jest smutna – po przeprowadzce Tosia nawet nie zadzwoniła. Kamil pociesza żonę – trzeba dać jej trochę czasu. Hoffer odwiedza matkę zmarłego pacjenta – ta jednak odmawia zeznań przeciwko znachorowi. Nieoczekiwanie z pomocą Kamilowi przychodzi Marta – Konarska chce zostać pacjentką Babińskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *