Na Wspólnej – Pogrzeb, rozwód i wyjazd do Helsinek – streszczenia

Premiera od 9 listopada 2015.

2168

Tosia nie chce iść na pogrzeb mamy. Kamil odbywa z dziewczynką poruszającą rozmowę. Podczas ceremonii Hoffer zauważa płaczącą kobietę. Okazuje się, że kobieta jest dawną przyjaciółką Lipcowej i wie… kto jest ojcem Tosi! Włodek jest przekonany, że klątwa rzucona przez Cygankę cały czas działa. Ostatecznym ciosem jest kontrola Sanepidu w barze Ziębów i nakaz zamknięcia lokalu. Włodek ma dość – zaczyna szukać Cyganki. Iwo próbuje przeprosić Kingę, ale ta nie może już nawet na niego patrzeć. Brzozowska jest zrozpaczona – zostanie zupełnie sama? Błaga Michała, żeby zgodził się na równy podział obowiązków rodzicielskich przy Ignasiu.

2169

Smolny oskarżony o pobicie Adriana – grozi mu więzienie! Krzysztof nie pozwala Basi zeznawać i sam przyznaje się do winy. Baliszewski czeka na Smolnego przed posterunkiem i proponuje ugodę, tymczasem Krzysztof obiecuje że go zabije… Pod nieobecność Marii do Włodka przychodzi wróżka Zefira. Kobieta potwierdza, że klątwa Cyganki działa. Każe sobie słono zapłacić za jej odczynienie… Kiedy wróżka okadza półnagiego Włodka, niespodziewanie wraca Maria… Ilona namawia Maksa na wspólny wyjazd do Białegostoku – jest szansa ogromnej inwestycji. Powinni to zrobić dla swojego syna. Kamila nie jest zadowolona. Na miejscu okazuje się, że Zdybicka i Maks muszą przenocować razem w hotelu.

2170

Kinga przychodzi na rozprawę rozwodową bez adwokata- liczy na polubowne załatwienie sprawy z Michałem. Niestety, grubo się myli- Brzozowski wnioskuje o wyłączną opiekę nad Ignasiem! Przypomina, że to żona porzuciła rodzinę dla kochanka. Kinga jest w szoku! Cieślik idzie z bezdomnym Marianem na rozmowę o pracę- ręczy za niego. Pracodawca, widząc senatorską wizytówkę, zgadza się dać Marianowi szansę. Jednak bezdomny nie zjawia się w pracy… Za to przychodzi do Damiana- kompletnie pijany. Zdybicka i Maks wygrywają negocjacje. Ilona- podekscytowana- wspomina ich wspólne sukcesy i uczucie, kiedy byli razem szczęśliwi… Kiedy Maks wraca do Kamili, dostaje sms-a od Zdybickiej, która pisze, że nie potrafi zapomnieć o tym, co ich łączyło. Brzozowski natychmiast do niej jedzie.

2171

Kamil spotyka się z ojcem Tosi. Wyjaśnia mężczyźnie, jaka jest sytuacja dziewczynki i oczekuje, że Kornacki zaopiekuje się swoją córką. Mężczyzna jest w szoku… Elżbieta w końcu dochodzi do porozumienia z Julką – wspólnie zaczynają planować nowe mieszkanie… Tymczasem Igor dowiaduje się w banku, że nie dostanie kredytu! Podłamany, próbuje szukać wyjścia z sytuacji… Jarek jest zazdrosny o szefa Elizy. Tymczasem Czarnecki proponuje Elizie wspólny wyjazd do Helsinek – dziewczyna nie ma wyjścia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *