Na Wspólnej – Porwania, powroty i problemy z aplikantem – streszczenia

Na Wspólnej 2309-2312.
Premiera od 18 lipca 2016.

2309

Norbert przegląda oferty wynajmu mieszkań – oświadcza przyjaciołom, że zdecydował się zamieszkać razem z Kaliną i jej synem. Przed blokiem chłopak spotyka tragarzy, którzy wynoszą meble z mieszkania jego ukochanej. Zdenerwowany próbuje się dowiedzieć, gdzie jest Kalina? Ola przyznaje Dagmarze, że zakochała się w Błażeju. Przyjaciółka uważa, że Zimińska musi o tym powiedzieć swojej partnerce. Ola boi się reakcji Klaudii… Po południu odwiedza ją Błażej. Ich randka kończy się… w szpitalu! Darek oznajmia poruszonej Agnieszce, że nie chce odchodzić z jej kancelarii. Tymczasem do gabinetu Weroniki wpada wściekła Olga – oskarża Roztocką, że namówiła Roberta żeby… porwał jej dziecko!

2310

Przed uczelnią ktoś Oli zasłania oczy – okazuje się, że to Klaudia! Przyjechała z Amsterdamu, bo nie mogła wytrzymać z tęsknoty za ukochaną. Dziewczyna składa na ustach Zimińskiej gorący pocałunek! Widzi to nadchodzący Błażej… Michał umawia się na spotkanie z Januszem. Marcin chce jechać z nim i od razu zemścić się na ich okrutnym wychowawcy! Brzozowski powstrzymuje przyjaciela – najpierw trzeba zebrać o sadyście więcej informacji. Ale podczas spotkania z Januszem Michałowi całkowicie puszczają emocje! Agnieszkę odwiedza w kancelarii Rafał. Sobczak poznaje Darka. Olszewska czuje się bardzo niezręcznie… Wieczorem ponownie prosi przystojnego aplikanta, żeby odszedł z jej kancelarii. W odpowiedzi Darek… namiętnie ją całuje!

2311

Agnieszka bardzo przeżywa wczorajsze chwile miłosnego uniesienia z młodym aplikantem. Oznajmia Darkowi, że to nie może się więcej powtórzyć! Stanowczo nalega, by przeniósł się do innej kancelarii. Darek absolutnie nie chce się na to zgodzić! Wyznaje Agnieszce, że… ją kocha!!! Maks rozwiesza ogłoszenia o porwaniu syna. Nagle dostaje wiadomość, że policja namierzyła porywaczy! Natychmiast jedzie pod wskazany adres. Na miejscu jest już Zdybicka. Policyjni antyterroryści atakują dom, gdzie mają ukrywać się porywacze! Czy Maks i Ilona odzyskają Wiktorka? Ola nie może dodzwonić się do Błażeja. Na dodatek słyszy w radio jak chłopak wyznaje słuchaczom, że jego ukochana go oszukała! Zimińska jedzie na tor wake-boardowy – tam pyta Błażeja, o co mu chodzi. Chłopak nie chce z Olą rozmawiać. W końcu wybucha – on nie ma zamiaru rywalizować o jej serce z dziewczyną!

2312

Kinga błaga Michała, żeby nie mścił się na swoim byłym oprawcy. Brzozowski obiecuje, że nie zrobi niczego głupiego… Ale nie udaje mu się powstrzymać wściekłego Marcina – ten spotyka się z Januszem i rzuca się na niego z pięściami! Marta – udając poważnie chorą – po raz kolejny odwiedza Babińskiego. Skarży się na coraz gorsze samopoczucie. Kiedy Konarska sugeruje, że może powinna pójść do szpitala, znachor nabiera podejrzeń. Czy Marta zostanie zdemaskowana? Pan Stanisław dostaje sweter w prezencie urodzinowym od córki. Podopieczny pokazuje Monice swoją szafę – jest pełna swetrów i koszul przysłanych pocztą! Staruszek wyznaje, że nie widział swoich dzieci od kilku lat… Monika dzwoni do córki pana Stanisława – czy zdoła ją namówić na przyjazd do ojca?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *