Na Wspólnej – Porwanie, wyjazd, romans i fikcyjny ślub – streszczenia

Premiera 24-27 sierpnia 2015.
2124

Kinga okłamuje Michała, mówiąc, że popołudnie spędzi z Basią. Tymczasem wybiera się na randkę z Kmiecikiem. Brzozowski przypadkiem dowiaduje się, że jego żony nie ma u przyjaciółki. Ala przysyła Michelowi wiadomość, że nie weźmie z nim fikcyjnego ślubu. Norbert szybko dzwoni do kolejnej kobiety, która odpowiedziała na ogłoszenie. Roman wyjeżdża. W liście do Honoraty prosi, by go nie szukała. Marta uważa, że rodzina powinna zawiadomić policję. Roman spotyka młodą autostopowiczkę, która wybiera się na koncert. Hoffer postanawia jej towarzyszyć.

2125

Ola wyjeżdża z Jackiem do Berlina. Zimińscy są zaniepokojeni, ponieważ córka nie potrafi im podać docelowego adresu. Ich obawy potwierdzają się – Jacek wywozi Olę do domu na odludziu. Przerażona Zimińska zostaje pobita i skrępowana. Maks chce się spotkać z Kamilą przed jej wylotem do Afryki. Niestety, Brzozowski dociera na lotnisko po starcie samolotu. Smolny się denerwuje, ponieważ Korycki jest nieuchwytny. Tymon sugeruje, że zna ludzi, którzy zajmą się oszustem. Wieczorem u Smolnych pojawiają się policjanci z informacją, że Korycki zaginął.

2126

Uwięziona wraz z dwiema innymi dziewczynami Ola ma zostać wywieziona za granicę do luksusowego domu publicznego. Zimińscy wydzwaniają do córki. Porywacze nakazują Oli uspokoić rodziców. Michel i Sandra muszą czekać na ślub trzy miesiące. Przyjaciele wymyślają kolejny plan – Sandra musi udawać, że jest w ciąży. Roman miło spędza czas z Julią i jej znajomymi. Młodzi liczą na to, że Hoffer ruszy z nimi w dalszą drogę. Honorata czuje, że Roman już nigdy do niej nie wróci, więc zaczyna pakować swoje rzeczy.

2127

Kinga wkłada seksowną mini. Oczarowany żoną Michał proponuje, że zabierze ją z pracy na obiad. Kinga ma inne plany. Po pracy czeka na Iwona w jego mieszkaniu. Niespodziewanie pojawia się tam była dziewczyna Kmiecika. Joanna idzie na badanie USG. Niepokoi się o zdrowie bliźniąt. Lekarz uspokaja Bergów, którzy poznają także płeć dzieci. Tosia, córka ciężko chorej pacjentki Kamila, pyta Hoffera, czy jej mamę czeka przeszczep serca. Lekarz czuje, że nie może dłużej oszukiwać dziecka.

2 odpowiedzi do “Na Wspólnej – Porwanie, wyjazd, romans i fikcyjny ślub – streszczenia”

  1. jesooo, nawet za milion dolarów nie tknęłabym iwo, jak do takiej roli można zaangażować takiego oblesia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *