Na Wspólnej – Powrót do nałogu, premiera Hamleta i kłopoty lekarza – streszczenia odcinków

Premiera od 20 lutego 2017.
Streszczenia 2429-2432.

2429

Darek rano mówi Agnieszce, że jedzie na rozprawę – jednak zamiast w sądzie, ląduje w… łóżku Anety! Kiedy Olszewska dowiaduje się, że rozprawa Darka się nie odbyła, pyta ukochanego gdzie był cały ranek. Żbik odpowiada bezczelnie, że u kochanki! Dziś dzień ostatecznej próby dla Kingi – jeśli Różalski nie przyjmie jej nowych propozycji na kampanię reklamową, jej firma padnie! Niestety, biznesmen jest totalnie rozczarowany – postanawia zerwać współpracę z agencją Brzozowskiej… Ale Kinga nie odpuszcza – decyduje się na ryzykowny krok. Ilona – zgodnie z obietnicą – poddaje się silnej chemioterapii. Przy jej łóżku czuwa Maks… Kolejny raz odtrącona Miśka nie wytrzymuje!

2430

Agnieszka budzi się pod drzwiami swojego mieszkania. Darek – udając troskliwego – wprowadza ją do środka. Do Olszewskiej wydzwania zdenerwowana Weronika – dlaczego nie ma jej w sądzie? Przecież dzisiaj rozprawa w sprawie Roberta! Agnieszka nieporadnie zaczyna się zbierać – przed wyjściem Darek polewa jej alkohol… Smolnemu śnią się koszmary, budzi się zlany potem – dzisiaj premiera „Hamleta”! Przed teatrem trwa protest obrońców moralności. Widząc roztrzęsionego Krzysztofa, dyrektor Rozwadowski w nietypowy sposób go uspokaja… Przygotowania do biegu „Dla Mani” trwają – zgłaszają się tłumy chętnych. Do Żanety dociera, że zebranie pieniędzy na operację może się udać… Szulcowa ma coraz większe wątpliwości.

2431

Ewa z Ostrowskim przychodzą na kolację do Igora i Elżbiety. Spięty ordynator ukradkiem zażywa jakieś tabletki. Już chwilę potem Ewa z zażenowaniem patrzy na bardzo nietypowe zachowanie swojego ukochanego… Agnieszka przychodzi kompletnie pijana do kancelarii. Chce przeprosić Weronikę za skandal, który zrobiła wczoraj w sądzie – ale nie jest w stanie sklecić zdania… Roztocka już wie – sprawy zaszły za daleko. W internecie ukazują się entuzjastyczne recenzje premiery „Hamleta”! Basia szczerze gratuluje mężowi. Czy to początek wielkiej kariery Smolnego?

2432

Zdybicka zauważa, że zaczynają wypadać jej włosy. Prosi Maksa, żeby do niej przyjechał. Brzozowski jest wstrząśnięty gdy dowiaduje się, że ma Ilonie ogolić głowę! Po skończonym zabiegu przytula kobietę – tak ich zastaje zaglądająca do salki Miśka… Ostrowski przychodzi do Ewy – przeprasza, że zrobił jej wczoraj wstyd przed synem. Zrzuca wszystko na swoje przemęczenie. Hofferowa nie potrafi się długo gniewać na ukochanego… Jednak w pewnym momencie przyłapuje go na zażywaniu tabletek! Tomek zaprasza Anastazję do eleganckiej restauracji. Dziewczyna kręci nosem – to nie jej klimaty. I ma dobre przeczucie – po awanturze młodzi nie zostają wpuszczeni do lokalu. Zdenerwowana Anastazja wyżywa się na przypadkowym obcokrajowcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *