Na Wspólnej – Powrót kochanka, nowy znajomy i romans – streszczenia odcinków

Premiera od 5 grudnia 2016.
Streszczenia 2388-2391

2388

Agnieszka budzi się kompletnie skacowana, po tym jak obrażony Darek wyprowadził się od niej. Dzwoni do ukochanego, lecz ten celowo nie odbiera. Załamana Olszewska kupuje alkohol. Niespodziewanie, Darek przychodzi do niej z kwiatami i przeprosinami! Wiktoria jest zła na Igora – oddaje mu pieniądze, które dał jej z powodu wyrzutów sumienia. Nowak tłumaczy, że zależało mu na niej i jej rodzinie. Wika nieco łagodnieje i zapewnia go, że nie ma najmniejszego powodu czuć się winnym śmierci jej męża. Igor przytula Wikę i wyznaje, że jej słowa naprawdę mu pomogły. Para zapomina się na chwilę, pozostając w gorącym, zmysłowym uścisku… Ilona, zdenerwowana po kłótni z Maksem, powoduje stłuczkę. Poszkodowany mężczyzna – o dziwo – nie wzywa policji, jedynie prosi Zdybicką o numer telefonu. Niebawem dzwoni do niej i proponuje spotkanie. Ilona obawia się, że Paweł coś kombinuje.

2389

Robert chce uczcić z Weroniką swój awans. Roztocka mówi córce, że wychodzi wieczorem. Widząc, że Antosia jest zła, tłumaczy jej, że mama ma prawo do prywatnego życia… Kiedy Weronika z Robertem miło spędzają czas nad Wisłą – Antosia zamyka się w swoim pokoju, puszcza bardzo głośno muzykę i zaczyna palić papierosy! Gwiazda teatru „Znicz” wzywa Smolnego do swojej garderoby. Skąpo ubrana, ponętna kobieta oznajmia szefowi, że ma na niego ochotę i zapewnia, że będzie dyskretną kochanką! Krzysztof jest kompletnie skonsternowany. Zdybicka otrzymuje od Pawła przepiękne kwiaty. Widząc obrączkę na palcu mężczyzny – oznajmia, że nie zamierza być jego kochanką. Nagle Ilona zostaje wezwana przez Maksa do szpitala – ich synek został użądlony przez osy. Paweł podwozi na miejsce roztrzęsioną Zdybicką.

2390

Kiedy Nowak jest blisko Wiki – seks wisi w powietrzu. Gdy zostają sami w biurze robi się naprawdę gorąco! Tymczasem Marta dostaje tajemniczego maila, po którym zaczyna poważnie wątpić w uczciwość dziennikarską Adama… Malwina ucieka z zajęć na uczelni, żeby spotkać się z Brunem. Niestety, jej ochroniarz doniósł już o tym – ma natychmiast wracać do domu! Wystraszona dziewczyna spodziewa się przykrej rozmowy z ojcem. A ma się kogo bać, bo jest nim… Hebel! Gangster, któremu Kamil uratował kiedyś życie… Gosia jest w depresji odkąd straciła swoją miłość. Danka – widząc w jakim stanie jest córka – prosi, żeby ich odwiedziła. Gosia spędza z rodzicami i Olą wieczór pełen ciepła i serdeczności. Na osobności siostry wyznają sobie, że obie bardzo tęsknią za Błażejem.

2391

Igor wciąż przeżywa seks z Wiką. Budząc się u boku Elżbiety, próbuje uniknąć z nią kontaktu… W pracy Nowak ciągle napotyka płomienne spojrzenia Wiki. Umawia się z piękną znajomą na popołudnie… Bruno nie wierzy, że Malwina wyjechała z Polski. Udaje mu się zdobyć adres ukochanej – zamierza włamać się do jej domu. Wspina się na mur okalający posesję Hebla i… widzi ukochaną w ogrodzie! Mania nie otrzymuje zgody komisji lekarskiej na podanie marihuany. Szulc jest wściekły kiedy słyszy, że jego córka ma na to zbyt mało ataków epilepsji! Żaneta jest załamana – widziała w tym jedyną nadzieję… Wojtek się nie poddaje – zdobywa potrzebny lek. Nielegalnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *