Na Wspólnej – Powrót Zdybickiej, nowa znajoma Zięby i problemy Kasi – streszczenia nowych odcinków

Czy Ilona będzie chciała odebrać Maksowi syna?
Poniżej streszczenia

2140
Zdybicka – z ukrycia – obserwuje swojego synka, który bawi się z Maksem i Kamilą na placu zabaw. Po południu Ilona pojawia się w biurze Brzozowskiego. Maks jest w szoku! Kasia i Janek pogodzili się. Zostają zaproszeni na kręgle przez Dominika i Alę. Podczas gry Dominik cały czas szydzi z Janka. Przegina, kiedy zarzuca Jankowi, że chce „przelecieć” Kasię… Chłopak nie wytrzymuje! Mama Tosi czuje, że może nie dożyć do przeszczepu serca. Prosi Hoffera, żeby pozwolił jej pożegnać się z córką. Kamil się nie zgadza – twierdzi, że wszystko będzie dobrze… W domu Hoffer wyrzuca sobie, że powinien powiedzieć kobiecie prawdę!

2141
Maks zamartwia się powrotem Zdybickiej. Podejrzewa, że Ilona będzie chciała odebrać mu syna! Kama radzi, żeby spróbował dogadać się ze Zdybicką. Maks umawia się z Iloną. Czy obawy Brzozowskiego są słuszne? W wydawnictwie Smolnego pojawia się mężczyzna, który podaje się za przedstawiciela wielkiej firmy. Negocjuje ceny reklam z Basią i Anką. Stosuje psychologiczne zagrywki i w efekcie… ośmiesza obie kobiety! Smolny zaciera ręce – taki był jego plan… Tosia czeka całą noc na zakończenie operacji serca swojej mamy. Mimo komplikacji, przeszczep kończy się pomyślnie. Kamil zabiera zmęczoną Tosię na śniadanie do swojego domu. Zaskoczona Ula reaguje na Tosię bardzo nieprzyjaźnie.

2142
Michał widzi jak bardzo Ignaś tęskni do mamy – zdaje sobie sprawę, że syn jej potrzebuje. Umawia się z Kingą i proponuje uzgodnienie terminów jej spotkań z dzieckiem. Niestety, podczas rozmowy pojawia się Iwo… Michał nie wytrzymuje! Ala zauważa Kasię, która rozmawia z Dominikiem. Jest wkurzona – myśli, że Bergówna chce jej odbić chłopaka. Dziewczyna postanawia zemścić się na Kaśce. Podczas przerwy podrzuca jej do torebki swój telefon – po czym oskarża ją o kradzież! Michel żałuje, że Sandra już niebawem przestanie być jego żoną. Wyznaje dziewczynie, że jest nią zauroczony… Sandra czule i namiętnie całuje Michela! Widzi to Norbert. Wściekły idzie do pubu – chce się upić. Przy barze poznaje młodą dziewczynę… Atrakcyjna kobieta uwodzi Norberta. Spotkanie kończy się namiętnym seksem!

2143
Zięba zakochany – śni o swojej uroczej przyjaciółce! Maria zaczyna być podejrzliwa… Kiedy kolejny raz widzi w barze piękną kobietę, Ziębowa postanawia sama odpowiednio ją obsłużyć! Kasia jest załamana – w internecie znajduje swoje zdjęcie z podpisem „złodziejka”! W szkole Ala robi z niej pośmiewisko. Bergówna jest tak rozgoryczona, że gdy przychodzi do niej Dominik, każe mu się wynosić. Chłopak nie poddaje się – docieka, dlaczego ktoś chce Kasię upokorzyć! Zdybicka przychodzi zobaczyć się ze swoim synkiem. Kamila – mimo zastrzeżeń Maksa – jest do Ilony pozytywnie nastawiona. Uważa, że trzeba jej dać szansę… Zdybicka dostrzega jak wspaniałą dziewczyną jest Kamila. Mówi Maksowi, że muszą dbać o taką opiekunkę. Brzozowski nie przyznaje się, że jest z Kamą w związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *