Na Wspólnej – Prawda o Michaelu, wywiad z aktorką i napad agresji

Premiera od 25 maja 2015.

2074

Igor przychodzi na kolejne spotkanie z biznesmenem Marcinkiem. Mężczyzny jeszcze nie ma, ale jego żona dotrzymuje Nowakowi towarzystwa. Oboje są sobą wyraźnie zafascynowani. Sąsiad Hofferów przeprowadza głośny remont. Kamil nie wytrzymuje i postanawia interweniować. Mężczyzna wyrzuca Hoffera za drzwi. O wszystkim dowiaduje się gangster, którego Kamil operował. Norbert podejrzewa, że Michel coś ukrywa. Kuzynka Brunona, Sandra, zatrzymuje się w mieszkaniu studentów. Dziewczyna wpada w oko Norbertowi, lecz ona jest zainteresowana Michelem.

2075
Norbert robi wszystko, by poderwać Sandrę. Ona nie zwraca na niego uwagi, ponieważ jest zainteresowana Michelem. Norbert postanawia pozbyć się rywala. Gdy przeszukuje jego rzeczy, odkrywa tajemnicę chłopaka. Marta cieszy się, że ma zrobić reportaż o policjancie, który uratował tonącą kobietę. Na miejscu okazuje się, że historia ma pewne nieścisłości. Maks stawia się w sądzie na rozprawie o uznanie ojcostwa. Weronika prosi Brzozowskiego o powstrzymanie emocji na sali sądowej.

2076
Szef Marty wymyślił dla niej nowy temat na artykuł. Konarska ma napisać o znanej aktorce, która niedawno bardzo schudła. Marta chce najpierw porozmawiać z gwiazdą. Aktorka wyznaje, że jest chora na raka. Prosi Konarską, by zachowała informację w tajemnicy, ponieważ jej dzieci nie wiedzą o chorobie. Norbert namawia współlokatorów, by wyrzucić z mieszkania Michela, który ich okłamał. Sandra popiera chłopaka. W barze Ziębów pojawia się kamerka, dzięki której Maria obserwuje, co się dzieje w lokalu.

2077
Podczas sesji terapeutycznej Smolny dostaje napadu agresji. Krzysztof długo nie może dojść do siebie. Kolega z terapii proponuje mu lekarstwo na jego problemy. Biznesmen Marcinek prosi Igora, żeby spotkał się z jego żoną. Mężczyzna chce, by Nowak napisał także o fundacji Elżbiety. Sandra wciąż nie może się pogodzić z tym, że Michel okazał się kłamcą. Eliza próbuje uświadomić koleżance, że nie powinna przekreślać chłopaka z powodu tego, że nie jest bogatym Francuzem. Lecz Sandra ostentacyjnie umawia się na randkę z Norbertem.

Jedna odpowiedź do “Na Wspólnej – Prawda o Michaelu, wywiad z aktorką i napad agresji”

  1. Od 1 czerwca 2015 serial znika z anteny na wakacje. Zamiast Na Wspólnej będzie można oglądać powtórki programów i filmy fabularne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *