Na Wspólnej – Prawda wychodzi na jaw i wypożyczalnia samochodów – streszczenia odcinków

Na Wspólnej – streszczenia odcinków 2273 – 2276.
Premiera – od 16 maja 2016.

2273

Julia nalega na kolejne dziecko – Michał boi się o jej zdrowie. W tajemnicy przed Zdrojewską idzie do jej ginekologa, by zapytać czy to nie za wcześnie po poronieniu. Jest w szoku, gdy odkrywa, że jego ukochana nigdy nie była w ciąży… Rywalizacja pomiędzy Anetą i Darkiem o miejsce w kancelarii Agnieszki i Weroniki nabiera rumieńców. Na ciasteczka, które przynosi Darek, Aneta reaguje bronią dużego większego kalibru – jako klienta kancelarii przyprowadza swojego wuja, jednego z najbogatszych Polaków. Sabina nie rezygnuje z adorowania Romana, jest przekonana, że znalazła wyjątkowego mężczyznę. Oboje szaleją na parkiecie. Maria i Honorata zastają swoich mężczyzn bawiących się w najlepsze. Są w szoku.

2274

Norbert zabiera syna Kaliny na swoje zajęcia z ju-jitsu. Rafał jest zachwycony. Wieczorem Norbert mówi Kalinie, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką zna. Pyta, kim on jest dla niej… Co odpowie Kalina? Gosia namawia ojca, żeby się przełamał i zaakceptował partnerkę Oli. Zimiński podejmuje taką próbę – zaprasza Olę i Klaudię na obiad! Dziewczyny przyjmują zaproszenie. Czy nie będą żałowały? Rankiem Michał zastaje w mieszkaniu spakowaną Julię. Zdrojewska przeprasza go – wszystko to zrobiła z miłości! Brzozowski pozostawia to bez komentarza… Wieczorem bezskutecznie próbuje się dodzwonić do Kingi.

2275

Zdybicka dostaje kosz pięknych kwiatów z dołączonym bilecikiem. Wyrzuca liścik i przekonuje zdziwionego Maksa, że to od kontrahenta. Brzozowski nie wierzy do końca – zaczyna śledzić Ilonę. Widzi jej potajemne spotkanie z zakochanym naczelnikiem skarbówki! Po tym, co usłyszał wczoraj od Kaliny, Norbert jest bardzo przybity. Kiedy dzwoni piękna sąsiadka, mówi jej, żeby zapomniała o jego wczorajszym wyznaniu! Ze zdziwieniem słyszy od Kaliny, że ta wcale nie chce o tym zapomnieć… Roman próbuje przekonać Honoratę, że jego szaleństwo z kobietami na parkiecie sanatorium to był jednorazowy wybryk. Leśniewska w końcu mu wybacza – i zaraz potem żałuje. W drzwiach jej mieszkania staje bowiem Sabina i oświadcza, że ona i Roman są zakochani!

2276

Maks nie chce wpuścić Zdybickiej do mieszkania. Ilona ze łzami w oczach przekonuje, że go nie zdradziła, że po prostu nie miała innego wyjścia! Brzozowski pozostaje niewzruszony… Wieczorem Zdybicką odwiedza wściekła Iza – między kobietami dochodzi do rękoczynów! Smolny ma udzielić wywiadu w telewizji – temat sieci wypożyczalni aut elektrycznych bardzo zainteresował media. Kiedy w restauracji Krzysztof omawia z Gabryszewskim szczegóły wywiadu, do lokalu wchodzi Adrian Baliszewski! Ola, idąc do chorej Klaudii, omal nie wpada pod samochód! Kierowcą okazuje się mężczyzna, który chciał zatańczyć z Zimińską podczas imprezy kilka dni temu. Korzystając z „okazji”, teraz proponuje randkę. Ola odmawia. Błażej, DJ radia RMF, nie rezygnuje – pisze do Zimińskiej zabawnego smsa. Niestety, przypadkiem czyta go Klaudia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *