Na Wspólnej – Problemy Elżbiety, oskarżenia Pauliny i wściekła Basia – streszczenia

Premiera 22 lutego 2016.

2226
Daniel jest już pewien, że to Tomek umieścił nagie zdjęcie Łucji w internecie. Próbuje przekonać ukochaną, że Grudniewskiemu zależało aby ich skłócić. Dziewczyna nie chce tego słuchać! Daniel czeka na Tomka przed biurem – ten mówi mu, że przespał się z Łucją! Młody Brzozowski wymierza mu potężny cios pięścią w twarz! Elżbieta spędza noc w areszcie. Rano CBŚ przedstawia jej zarzut – kradzież 400 tysięcy z konta swojej fundacji! Kobieta tłumaczy, że te pieniądze przelał jej mąż. Niestety, dowody świadczą przeciwko niej… Tymczasem Igor spotyka się z Jakubem – mężczyzna z fałszywym przejęciem wyznaje Nowakowi, że nie wierzy w winę swojej żony! Julia prosi Michała, żeby po jego rozwodzie wyjechali tylko we dwoje. Brzozowski kłamie, że nie wie kiedy odbędzie się rozprawa. Julia jest załamana – nie mówi ukochanemu, że widziała wezwanie z sądu. Po południu Michał dostaje wiadomość od Kingi – żona chce do niego wrócić!

2227
Igor dowiaduje się, że Elżbieta jest oskarżona o defraudację 400 tysięcy złotych z konta jej fundacji. Wszystko dla niego staje się jasne – to zemsta Marcinka! Wściekły Nowak jedzie do firmy biznesmena. Kiedy widzi wychodzącego Jakuba, rzuca się na niego z pięściami! Marek dostaje reprymendę od szefa za obniżenie wyników sprzedaży. Dostaje się również – i to w bardzo niewybredny sposób – Dębkowi. Przyjaciele są oburzeni – zaczynają myśleć o rzuceniu pracy! Danka jest przerażona… Eliza pyta Jarka, czy może przyprowadzić na imprezę swojego nowego chłopaka. Jarek nie protestuje. Kiedy jednak Cielecka pojawia się z Łukaszem, Berg traci dobry nastrój. Szczególnie, że była dziewczyna robi wszystko, by wzbudzić zazdrość Jarka.

2228
Paulina robi Olafowi awanturę! Twierdzi, że Kubicki zabawił się jej kosztem. Ma pretensję, że wybrał Martę zamiast jej! Olaf słucha tego wszystkiego kompletnie zszokowany. Wieczorem Paula wyznaje wstrząśniętym Hofferom, że Olaf próbował ją zgwałcić! Basię czekają dzisiaj trudne negocjacje z bardzo wymagającym klientem. Prosi Krzysztofa, żeby towarzyszył jej przy tej rozmowie. Podczas spotkania Brzozowska jest bardzo spięta. Smolny wkracza do akcji – ku zdziwieniu wszystkich, bezceremonialnie przejmuje całe negocjacje! Basia jest wściekła! Julia znajduje w telefonie Michała mnóstwo połączeń do Kingi. Wie, że ukochany wymyka jej się z rąk. Tymczasem Brzozowski znowu spotyka się z żoną i spędza z nią bardzo miłe chwile. Na koniec obiecuje Kindze, że zerwie z Julią! Jednak kiedy przychodzi wieczorem do domu, ze strony Julii czeka go bardzo ekscytująca, erotyczna niespodzianka.

2229
Szef Marka i Dębka robi chamskie uwagi na temat otyłości Stefana, a potem publicznie mu ubliża. Doprowadzony do ostateczności Dębek nie wytrzymuje – rzuca się na szefa i depiluje mu pół twarzy! Paulina podtrzymuje, że była molestowana przez Olafa. Kłamie tak dobrze, że w końcu przekonuje Romana i Honoratę. Zszokowany Hoffer przychodzi do córki, żeby powiedzieć jej, co Olaf zrobił Paulinie. Marta nie może uwierzyć w to, co słyszy… Daniel wypytuje o Tomka w jego poprzedniej firmie. Jedna z dawnych koleżanek decyduje się opowiedzieć szokującą prawdę o Grudniewskim. Ten tymczasem robi wszystko, żeby zbliżyć się do Łucji. Zapewnia ją, że teraz to on będzie się o nią troszczył. Po tym wyznaniu całuje Łucję! Całą sytuację widzi z ukrycia Daniel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *