Premiera od 14 września 2015.

2136
Marek z Danielem szukają Oli w okolicy, gdzie ostatnio logowała się jej komórka. Bezskutecznie. Nagle Zimiński otrzymuje telefon z policji z informacją o tragicznym wypadku. Na miejscu widzą rozbitą furgonetkę i… zakryte zwłoki! Czy to Ola? Sandra w szoku - przyjeżdżają jej rodzice. Chełmińscy szybko orientują się, że ich córka… wyszła za mąż! Matka jest przekonana, że dziewczyna jest w ciąży. Nikt nie słucha Michela, który próbuje przekonać teściów, że kocha ich córkę… Michał wyrzuca Kingę z domu! Kłótnia rodziców budzi Ignasia. Brzozowska chce zabrać syna ze sobą… Rozwścieczony Michał nie wierzy w to, co słyszy - wypycha żonę za drzwi! Samą.

2137
Kinga przychodzi porozmawiać z synkiem. Dostaje kolejny, potężny cios - Ignaś już nie wierzy w to, że mama go kocha. Michał przerywa przykrą rozmowę - żąda, by Kinga dała im spokój! Brzozowska jest załamana… Kasia jest zła na Janka, po tym jak zachował się na jej osiemnastce. On też omija ją z daleka. W dodatku nieustannie widzi koło ukochanej Dominika. W końcu Janek zbiera się na odwagę - chce wiedzieć, czy Kasia z nim zrywa? Po traumatycznych przeżyciach, Ola zamyka się w sobie. Zimińskich bardzo martwi zachowanie córki… Na domiar złego, pod komendą policji, Ola spotyka skutego w kajdany Jacka. Jej oprawca z hardym uśmieszkiem, patrzy na Olę.

2138
Daniel czeka na Łucję. Chce ją przeprosić - czuje, że zaniedbał ukochaną… Tymczasem pierwsza odwiedza go… Ola. Młoda Zimińska dziękuje Danielowi za ratunek i wyznaje mu, jak wielką traumę przeżyła… Wychodząc, Ola spotyka Łucję… Włodek poznaje w cukierni bardzo miłą, ładną kobietę. Zaprasza ją do swojego baru. Maria wydaje się nieco zazdrosna… I chyba ma powód, bo sympatyczna pani jest wyraźnie zauroczona ciepłą osobowością Włodka. W dodatku zostawia mu bardzo romantyczny liścik… Rodzice Sandry chcą zgody - wybaczają córce, że nie zostali zaproszeni na ślub. Oznajmiają Sandrze i Michelowi, że teraz to oni zajmą się organizacją ślubu kościelnego! Koniecznie chcą także poznać rodziców Michela.

2139
Mama Tosi jest coraz słabsza - Kamil z Ostrowskim boją się, że pacjentka nie doczeka przeszczepu… Ukryta w gabinecie Tosia, podsłuchuje ich rozmowę. Dziewczynka ucieka z płaczem. Kamil nie wie, jak ją pocieszyć… Włodek przeżywa czułe słowa, jakie napisała mu piękna nieznajoma. Na dodatek - pod nieobecność Marii - kobieta znowu pojawia się w barze. Zięba jest mocno speszony, kiedy słyszy, że to bóstwo… chce z nim pogrzeszyć! Maks proponuje Kamili, żeby z nim zamieszkała. Kobieta zgadza się! Maks i Kama są bardzo szczęśliwi… Jednak nie wiedzą, jak wielkie niebezpieczeństwo zagraża ich rodzącemu się związkowi!