Na Wspólnej – Problemy Kingi i nowa znajomość Włodka – streszczenia

Premiera od 14 września 2015.

2136
Marek z Danielem szukają Oli w okolicy, gdzie ostatnio logowała się jej komórka. Bezskutecznie. Nagle Zimiński otrzymuje telefon z policji z informacją o tragicznym wypadku. Na miejscu widzą rozbitą furgonetkę i… zakryte zwłoki! Czy to Ola? Sandra w szoku – przyjeżdżają jej rodzice. Chełmińscy szybko orientują się, że ich córka… wyszła za mąż! Matka jest przekonana, że dziewczyna jest w ciąży. Nikt nie słucha Michela, który próbuje przekonać teściów, że kocha ich córkę… Michał wyrzuca Kingę z domu! Kłótnia rodziców budzi Ignasia. Brzozowska chce zabrać syna ze sobą… Rozwścieczony Michał nie wierzy w to, co słyszy – wypycha żonę za drzwi! Samą.

2137
Kinga przychodzi porozmawiać z synkiem. Dostaje kolejny, potężny cios – Ignaś już nie wierzy w to, że mama go kocha. Michał przerywa przykrą rozmowę – żąda, by Kinga dała im spokój! Brzozowska jest załamana… Kasia jest zła na Janka, po tym jak zachował się na jej osiemnastce. On też omija ją z daleka. W dodatku nieustannie widzi koło ukochanej Dominika. W końcu Janek zbiera się na odwagę – chce wiedzieć, czy Kasia z nim zrywa? Po traumatycznych przeżyciach, Ola zamyka się w sobie. Zimińskich bardzo martwi zachowanie córki… Na domiar złego, pod komendą policji, Ola spotyka skutego w kajdany Jacka. Jej oprawca z hardym uśmieszkiem, patrzy na Olę.

2138
Daniel czeka na Łucję. Chce ją przeprosić – czuje, że zaniedbał ukochaną… Tymczasem pierwsza odwiedza go… Ola. Młoda Zimińska dziękuje Danielowi za ratunek i wyznaje mu, jak wielką traumę przeżyła… Wychodząc, Ola spotyka Łucję… Włodek poznaje w cukierni bardzo miłą, ładną kobietę. Zaprasza ją do swojego baru. Maria wydaje się nieco zazdrosna… I chyba ma powód, bo sympatyczna pani jest wyraźnie zauroczona ciepłą osobowością Włodka. W dodatku zostawia mu bardzo romantyczny liścik… Rodzice Sandry chcą zgody – wybaczają córce, że nie zostali zaproszeni na ślub. Oznajmiają Sandrze i Michelowi, że teraz to oni zajmą się organizacją ślubu kościelnego! Koniecznie chcą także poznać rodziców Michela.

2139
Mama Tosi jest coraz słabsza – Kamil z Ostrowskim boją się, że pacjentka nie doczeka przeszczepu… Ukryta w gabinecie Tosia, podsłuchuje ich rozmowę. Dziewczynka ucieka z płaczem. Kamil nie wie, jak ją pocieszyć… Włodek przeżywa czułe słowa, jakie napisała mu piękna nieznajoma. Na dodatek – pod nieobecność Marii – kobieta znowu pojawia się w barze. Zięba jest mocno speszony, kiedy słyszy, że to bóstwo… chce z nim pogrzeszyć! Maks proponuje Kamili, żeby z nim zamieszkała. Kobieta zgadza się! Maks i Kama są bardzo szczęśliwi… Jednak nie wiedzą, jak wielkie niebezpieczeństwo zagraża ich rodzącemu się związkowi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *