Na Wspólnej – Problemy Oli, Teatr „Znicz” i salsa – streszczenia

Premiera od 31 października 2016.
Streszczenia odcinków 2368-2371.

2368
Gosia przychodzi do Oli. Chce być szczera z siostrą – przyznaje, że jest z Błażejem! Jakby tego było mało – tłumaczy, że on nie kocha Oli! Kompletnie zszokowana tym dziewczyna wyrzuca siostrę z domu… Kiedy Błażej próbuje pocieszać Gosię, Ola ostro się upija i uwodzi przypadkowo spotkanego mężczyznę! Joanna nie może iść na trening salsy. Karol nie kryje zadowolenia, że Zuza przyszła bez koleżanki – od razu proponuje trening indywidualny… Tymczasem Ula prosi tatę, żeby poszli zobaczyć jak mama tańczy – Kamil z córką niespodziewanie zjawiają się w szkole salsy. Oniemiały Hoffer obserwuje ukochaną w przepełnionym erotyzmem tańcu z przystojnym instruktorem… Smolny ma kłopoty – jego szef grozi mu zwolnieniem za to, że nie znalazł jeszcze menagera potrzebnego do restrukturyzacji teatru w Otwocku! Krzysztof jest pod ścianą – postanawia zabrać zaskoczoną Basię na premierę do teatru „Znicz”. Na miejscu nie wiedzą czy się śmiać, czy płakać.

2369
Mania narzeka, że nie może już wytrzymać w domu – Szulcowie zabierają ja na piknik do lasu. Podczas zabawy w chowanego Mania nagle traci przytomność! Przerażeni rodzice wiozą ją natychmiast do szpitala. Tam Żaneta i Wojtek dowiadują się, że ich córka prawdopodobnie miała atak epilepsji… Agnieszka i Weronika spotykają się ze swoim najważniejszym klientem, Olczykiem. Ku niezadowoleniu Roztockiej, na spotkanie niespodziewanie przychodzi Darek. Na dodatek jego rozwiązanie problemów Olczyka – etycznie naganne – najbardziej podoba się biznesmenowi! Wieczorem Darek próbuje namówić Agnieszkę na alkohol… Roman z Honoratą postanawiają kupić nowe łóżko. Niestety, w drodze do sklepu spotykają nowego sąsiada, Zdzisława. Ten z wielką chęcią oferuje im pomoc. Hofferowie przez cały dzień męczą się z natrętem…. Ale najgorsze jest to, że – znosząc z Romanem stare łóżko – Zdzisław odkrywa, że Hoffer ma dużo większą piwnicę niż on!

2370
Lekarz komunikuje Szulcom, że epileptyczny atak Mani był prawdopodobnie efektem poważnej operacji, którą dziewczynka przebyła po wypadku. Dodaje, że – niestety – takie ataki mogą się powtarzać! Żaneta jest przerażona, a Wojtek znowu popada w totalne poczucie winy… Podczas treningu salsy Karol wyraźnie wyróżnia Zuzę, wykonuje z nią pokazowe ćwiczenia… Czujny Kamil nieoczekiwanie proponuje żonie wspólną kolację z Bergami. Podczas niej – kiedy Zuza i Joanna zachwycają się treningami i przystojnym instruktorem – Hoffer składa Bogdanowi zaskakującą propozycję… Smolny – nie mogąc znaleźć menagera do upadającego teatru – postanawia… sam nim zostać! Oniemiałej Basi tłumaczy że to, iż kompletnie nie zna się na sztuce tylko mu pomoże! Energicznie wkracza do teatru „Znicz” – tam jednak zderza się z iście komunistyczną rzeczywistością.

2371
Przygnębiona Ola wychodzi na egzamin. Zmartwionym jej stanem rodzicom wmawia, że kompletnie olewa to, co zrobiła jej siostra… Jednak po egzaminie Zimińska idzie pod blok Gosi – widzi ją w objęciach z Błażejem! Roztrzęsiona Ola ląduje w pubie, pije na umór, po czym… zażywa ogromne ilości tabletek nasennych! Igor dowiaduje się, że w redakcji jest wakat na stanowisku sekretarki. Proponuje Naczelnemu, żeby zatrudnił Wikę. Kiedy szef się waha, Nowak przypomina mu, że – po śmierci męża – gazeta w żaden sposób nie pomogła kobiecie! Kiedy po Igora przyjeżdża Elżbieta, widzi jak ukochany oprowadza po redakcji atrakcyjną wdowę… W drodze na występ chippendalsów Bruno przypadkowo poznaje śliczną dziewczynę. Podczas pokazu ta sama dziewczyna… bez żadnego skrępowania dołącza do Bruna w erotycznym tańcu! Tymczasem Norbert obserwuje ze sceny, jak na widowni Patrycja podrywa jakiegoś przystojniaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *