Premiera od 22 września 2016.
Streszczenia odcinków 2328-2331.

2328

Olszewska postanawia wyjechać z Rafałem na Mazury. Kiedy dowiaduje się o tym Darek - jest zaniepokojony. I ma powód - Agnieszka oznajmia mu, że to koniec ich romansu! Jednak w domku na Mazurach do Olszewskiej nieustannie wracają wspomnienia uniesień w ramionach Darka… Malewicz oznajmia Brzozowskiej, że audyt wykazał oszustwo w jej dziale - jej pracownica skłamała w swoim CV. Leszek chce zwolnić Ankę - Basia ostro się sprzeciwia. Sprowokowana przez Malewicza, obraża go i cały zarząd firmy. Leszek słucha tego z zadowoleniem - po czym wyciąga z kieszeni… dyktafon! Błażej wpada rano do Oli - chociaż wie, że dziewczyna ma dziś trudny egzamin. Chłopak uważa, że zamiast zakuwać powinna się zrelaksować i para ląduje w łóżku! Po namiętnym seksie Ola wyznaje Błażejowi, że już zapomniała, jak to jest być z mężczyzną.

2329

Smolny namawia żonę do walki z Malewiczem. Basia się nie zgadza, ale kiedy jej przełożony po raz kolejny ją poniża, nie wytrzymuje - uderza Malewicza w twarz! Całą sytuację widzi prezes firmy… Gosia jest świadkiem potrącenia psa. Kierowca ucieka a Zimińska rusza z pomocą zwierzakowi. Niestety, żaden z kierowców nie chce się zatrzymać. Zrozpaczoną Gosię zauważa przejeżdżający Błażej. Podwozi ją z psem do weterynarza. Chłopak nie ma pojęcia, że piękna kobieta, której pomaga, jest siostrą jego dziewczyny… Jarek skarży się ojcu, jak - według niego - niesprawiedliwie został potraktowany przez ich wspólnego szefa. Bogdan uważa, że syn nie jest bez winy - obiecuje jednak pomoc. Bergowie razem udają się do szefa - rozmowa jest bardzo nieprzyjemna.

2330

Darek na ręce Weroniki składa rezygnację z aplikacji. Roztocka uważa, że to rozsądny ruch… Natomiast kiedy dowiaduje się o tym Agnieszka, natychmiast wraca do Warszawy! Okłamuje Rafała, że wzywają ją ważne sprawy służbowe… Paserzy dopadają Tomka na ulicy i żądają zwrotu pieniędzy za stracony przez niego sprzęt. Kiedy chłopak się wykręca, bandyci dotkliwie go biją! Odchodząc uświadamiają mu, że jego dług cały czas rośnie… Wieczorem Tomek zjawia się u brata. W łazience zauważa bardzo drogi pierścionek Elżbiety… Zuza jest bardzo przejęta - ma dziś sesję zdjęciową z topowym polskim fotografem. Na planie zdjęciowym okazuje się, że fotograf źle traktuje współpracujący z nim zespół! Poniża i obraża modelki - jedna z koleżanek Zuzy wybiega z płaczem… A czy Hofferowa wytrzyma?

2331

Po nocy spędzonej z Błażejem, Ola liczy na wspólny, miły dzień z ukochanym. Chłopak tłumaczy jej jednak, że musi iść na policję z dziewczyną, której pomógł ratować potrąconego psa. Na komisariacie Błażej jest pod wielkim wrażeniem Gosi, która ostro walczy z bezdusznym policjantem. Zaprasza Zimińską na wspólną kawę… Tomka ostrzega kolega - bandyci wiedzą, że jest u brata, jadą do niego, chcą zwrotu “długu”! Chłopak w panice zaczyna się pakować. Wychodząc mówi zaskoczonej Julce, że musi wyjechać na jakiś czas… Kiedy Igor z rodziną jedzą śniadanie, w drzwiach staje Bolo z kumplem! Weronika ostro ściera się z byłą żoną Roberta i… wygrywa! Mężczyzna może wziąć do siebie syna na weekend… Tadeusiak jest bardzo wdzięczny - proponuje Weronice wspólne, rodzinne popołudnie. Podczas meczu piłki nożnej Antosia z bardzo mieszanymi uczuciami obserwuje rosnącą zażyłość mamy z przystojnym policjantem.