Na Wspólnej – Problemy Wojtka, bezdomny Marian i upojny wieczór Iwo – streszczenia nowych odcinków

Premiera od 26 października 2015.

2160

Mama Tosi jest w bardzo złym stanie i Kamil sugeruje jej, żeby spotkała się z córką. Lipcowa nie ma na to siły… Po jakimś czasie Hoffer zostaje pilnie wezwany na OIOM. Mama Tosi jest w stanie krytycznym! Kamil rozpoczyna rozpaczliwą reanimację… Bezdomny, którego Monika posądziła o kradzież, przychodzi na Wspólną. Chce przeprosić Cieślikową. Monika wykorzystuje to spotkanie- fotografuje bezdomnego Mariana z Damianem! Uważa, że to dobrze zrobi wizerunkowi senatora… Smolny organizuje pożegnanie Adriana. Podczas imprezy- wściekły z zazdrości- obserwuje Baliszewskiego rozmawiającego z Basią. Impreza kończy się przykrą pyskówką Krzysztofa z coachem… W domu Smolny robi żonie potężną awanturę! Basia ma dość.

2161

Wojtek nie wie, jak odmówić Annie swoich… plemników! Żaneta przypadkiem słyszy, jak mąż umawia się z kursantką na rozmowę. Jest wściekła- posądza Wojtka o romans! Szulc nie ma wyjścia- wyznaje żonie, czego chce od niego Anna… Po kąpieli u Cieślików, w ubraniu Damiana, bezdomny Marian jest nie do poznania! Mężczyzna opowiada, że był kiedyś: biznesmenem, marynarzem, sadownikiem… Monika słucha tego z politowaniem. Natomiast Cieślik proponuje Marianowi… nocleg! Tosia jest zrozpaczona po śmierci mamy. Kamil zabiera do swojego domu. Hoffer próbuje odnaleźć rodzinę dziewczynki. Okazuje się, że dziewczynka nie ma nikogo… Tymczasem Ostrowski naciska, żeby Kamil oddał Tosię opiece społecznej!

2162

Tosia ucieka od Hofferów! Błaga swoją sąsiadkę, żeby ją przygarnęła. Dziewczynka nie chce trafić do domu dziecka… Kamil znajduje Tosię w jej mieszkaniu. Obiecuje, że nie pozwoli jej nikomu zabrać! Dziewczynka już mu nie wierzy- przecież przyrzekał, że jej mama będzie żyć! Damian szuka pracy dla bezdomnego Mariana. Jednak mężczyzna podejrzanie wybrzydza w ofertach… Okazuje się, że był karany! Cieślikowi to nie przeszkadza- chce zrobić z niego porządnego obywatela. Zabiera go domu, strzyże, chce go zameldować… Monika ma dość! Adrian wręcza Basi piękne kwiaty i dziękuje za redagowanie jego książki. Proponuje też Brzozowskiej spore honorarium… Kiedy Smolny dowiaduje się o tym, jest już pewien, że Baliszewski chce uwieść mu żonę! Już wie, co musi zrobić.

2163

Stosunki między Kingą i Iwo są bardzo napięte. Do ich awantury dochodzi nawet w pracy! Po południu Brzozowska chce przeprosić Kmiecika. Dzwoni do niego, jednak ten nie odbiera. Okazuje się, że Iwo spędza upojny wieczór ze swoją byłą dziewczyną! Igor jest zły na Elżbietę, że ciągle odwiedza Jakuba. Marcinkowa twierdzi, że nie może zostawić męża samego w szpitalu… Tymczasem Jakub chce wykorzystać tę sytuację- podczas odwiedzin żony, kiedy widzi zbliżającego się Nowaka, ciepło przytula Elżbietę! Igor jest wściekły- robi ukochanej potężną awanturę! Wojtek zdecydowanie odmawia Annie- nie będzie ojcem jej dziecka! Różańska nie odpuszcza- proponuje Szulcowi… sowitą zapłatę! Kiedy Wojtek nie zmienia zdania, zdesperowana Anna prosi o pomoc… Żanetę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *