Na Wspólnej – Prowokacja, wypadek i powrót – streszczenia odcinków

Streszczenia 2516-2519.
Premiera od 24 lipca 2017.

2516

Daniel stracił pracę – Łucja namawia go, żeby poprosił o zatrudnienie Smolnego. Tymczasem Krzysztof triumfuje – najnowszy numer jego pisma „VIPplotki” zostaje wykupiony na pniu. Uśmiech schodzi z jego twarzy, gdy do redakcji wkracza rozjuszona Brwinowska i grozi pozwem. Po południu Smolny zostaje wezwany na spotkanie – Gwiazda jest wściekły. Ostrowski wraca do domu późnym wieczorem. Przyznaje czekającej na niego Ewie, że spotkał się z byłą żoną. Tymczasem Kamil przeżywa trudne chwile w szpitalu – pacjenci wycofują zgody na operacje. Norbert ciągle ma w głowie Agatę. Przyjaciele wymyślają plan, żeby w końcu byli razem. Czy strategia okaże się skuteczna? Tymczasem zdenerwowani Sandra z Michelem udają się na swoje pierwsze profesjonalne nagranie.

2517

Szulc ma dziś rozprawę, dotyczącą odebranego prawa jazdy. Miro pociesza przyjaciela. Twierdzi, że sąd na pewno uchyli mu zarzut prowadzenia samochodu po alkoholu. Czy ma rację? Rozprawa przybiera zaskakujący tok. Weronika odkrywa, że Darek wypłaca sobie z firmowego konta duże sumy. Żbik kłamie, że to na wydatki reprezentacyjne. Wściekła Roztocka pyta Agnieszkę, jak długo jeszcze będzie tolerować takie zachowanie. Okazuje się, że Olszewska ma już gotowy plan. Po południu do Darka zgłasza się biznesmen z prośbą o sfałszowanie ważnej umowy. Producent składa Sandrze propozycję nagrania singla. Niestety tylko jej. Dziewczyna jest rozdarta, nie wie co wybrać – miłość czy karierę? Tymczasem Norbert umawia się na pierwszą randkę z Agatą. Wieczorem przyprowadza ukochaną do pustego mieszkania. Dlaczego jednak marzenia chłopaka o upojnym wieczorze pryskają jak bańka mydlana?

2518
Podstawiony przez Agnieszkę „biznesmen” przychodzi ponownie do Darka. Pyta, czy przemyślał jego propozycję. Żbik jest niepewny – musiałby dokonać fałszerstwa. Prowokator proponuje mu 30 tysięcy złotych łapówki. Żaneta nagle źle się poczuła. Kopciowa decyduje, że trzeba natychmiast jechać do szpitala. Ponieważ ojciec dziewczyny wypił już piwo, za kierownicę musi usiąść Wojtek. Zdenerwowany Szulc łamie przepisy i zostaje zatrzymany przez policję. U Zuzy i Kamila znowu zjawia się Tosia – chce do nich wrócić. Oznajmia, że u Kornackich nie wytrzyma ani dnia dłużej. Hofferowie muszą jej jednak odmówić. Rozgoryczona dziewczynka wybiega z mieszkania. Kamil dzwoni do Kornackiego.

2519
Kinga uzgadnia z Dyrektorem premię dla zespołu. Przychodzi do pracy, chcąc o tym powiedzieć pracownikom. Wkracza na przyjęcie – wszyscy dziękują za wywalczenie premii Romie. Kingę poważnie zdenerwowała ta sytuacja. W nocy Brzozowska odbiera dramatyczny telefon od Romy – pijana wsiadła do samochodu i kogoś przejechała. Zuza odwiedza Tosię w szkole i zaprasza ją na obiad. Dziewczynka ma żal, że wczoraj Hofferowie jej nie przyjęli, ale obiecuje, że przyjdzie po lekcjach. Niestety, nie pojawia się o umówionej godzinie. Kamil próbuje się do niej dodzwonić, ale ma wyłączony telefon. Maria dopytuje Włodka, gdzie tym razem pojadą na ryby. Zięba skarży się Tomkowi, że wolałby sam, w spokoju, oddawać się swojej pasji. Młody Nowak radzi mu, żeby szczerze powiedział to żonie. Po karku Zięby przebiega dreszcz. Wieczorem Włodek dostaje telefon z redakcji „Milionerów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *