Na Wspólnej – Przedślubne rewolucje, oświadczyny i problemy z grupą krwi – streszczenia

Premiera od 19 września 2016.
Streszczenia odcinków 2344 – 2347.

2344

Kuba przygotowuje referat z przyrody- o dziedziczeniu. W starych dokumentach znajduje grupę krwi swojego ojca. Jest w szoku- okazuje się, że jego grupa jest niezgodna z grupą krwi rodziców! Pyta mamę, jak to możliwe? Zdenerwowana Basia nie potrafi mu odpowiedzieć… Szefowej Elizy coraz bardziej podoba się… Jarek! Eliza robi wszystko, żeby obrzydzić Oliwii swojego ukochanego. Nie jest wystarczająco przekonująca – po pracy szefowa proponuje Bergowi… randkę! Pogrążony w poczuciu winy Igor nie chce iść na pogrzeb Maćka. Kiedy już się tam pojawia, widzi pogrążoną w rozpaczy Wiktorię z dziećmi. Nowak nie jest w stanie wygłosić mowy pożegnalnej.

2345

Kuba drąży temat niezgodności krwi swojej i ojca. Basia próbuje mu wmówić, że najwidoczniej w szpitalu błędnie oznaczono jego grupę. Na osobności wyznaje jednak Smolnemu prawdę – Andrzej nie jest ojcem Kuby! Dziś kolejna rozprawa o prawa rodzicielskie Roberta. Na sali sądowej Weronika stara się wykazać, że policjant pracuje nad sobą i unika alkoholu. Roztocka nie spodziewa się jednak, że przed sądem zostanie posądzona o… romans ze swoim klientem! Honorata organizuje u siebie wieczór panieński, a Roman z przyjaciółmi ostatnie dni wolności chce uczcić na rybach. Szampańskie nastroje powodują, że imprezy zupełnie wymykają się spod kontroli… Ślub Hofferów znowu w bardzo poważnym zagrożeniu!

2346

Poważny tor przeszkód przed ślubnym kobiercem Romana i Honoraty! Roman, Włodek i Michał uwięzieni na bezludnej wyspie. Hoffer jest zdruzgotany – nie dotrze na własny ślub! Boi się, że Honorata mu tego nie wybaczy… Jednak Leśniewska ma co innego na głowie – musi zawiadomić syna, że Nicole go nie zdradziła! Czy zdąży przed jego wyjazdem? Tymczasem niczego nie świadomi goście przygotowują się do uroczystości: Ola cieszy się, że Gosia w końcu pozna jej ukochanego Błażeja, a Olaf… zamierza się oświadczyć Marcie!

2347

Roman i Honorata mówią sobie tak! Na weselu Romana i Honoraty aż kipi od emocji! Błażej dowiaduje się, że zdradził Olę z… jej siostrą, Kamil przeprowadza dramatyczną operację na… torcie, Mikołaj i Nicole znowu nie mogą oderwać od siebie wzroku, Włodek zalicza upadek a Marta… odrzuca oświadczyny Olafa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *