Na Wspólnej – Przeprowadzka, nowy chłopak i dylematy żony – streszczenia

Streszczenia od 10 sierpnia 2015.
Co wydarzy się u bohaterów?

2116
Kinga unika bliskości Michała. W pracy dowiaduje się, że Iwo odszedł z firmy. Dyrektor prosi ją, by przekonała Kmiecika do powrotu. Zdenerwowana Kinga błaga Michała, by szybko dokądś wyjechali. Zuza rozpoczyna pracę jako fotomodelka. Postanawia wprowadzić kilka zmian. Oznajmia rodzinie, że wszyscy będą się zdrowo odżywiali i wcześnie chodzili spać. Norbert i Bruno urządzają imprezę. Zabawę przerywa pojawienie się policjantów, którzy legitymują studentów. Okazuje się, że wiza Michela wkrótce straci ważność.

2117
Elżbieta usiłuje znaleźć pracę, korzystając z kontaktów ze znajomymi. Niestety, nikt jej nie chce pomóc. Kobieta uświadamia sobie, że to sprawka jej męża. Michel ma problem z zebraniem zaliczeń od profesorów z uczelni. Chłopak jest załamany, ponieważ grozi mu deportacja. Przyjaciele Michela obmyślają plan ratunkowy. Kamila chce zrezygnować z opieki nad synkiem Maksa. Brzozowski prosi ją, by została i obiecuje, że nie będzie jej niepokoił. Kamila zgadza się, a Maks dotrzymuje słowa. Wkrótce opiekunka zmienia zdanie.

2118
Basia i Krzysztof planują przeprowadzkę do nowego domu. Obiecują zostawić mieszkanie Danielowi. Brzozowski i Łucja chcą uczcić tę nowinę i wybierają się do pizzerii. Na miejscu spotykają Olę i Jacka. Fotograf jest zachwycony Zuzą, która dobrze sobie radzi podczas kolejnej sesji zdjęciowej. Nagle praca na planie zostaje przerwana, a Hofferowa dowiaduje się, że została zwolniona. Kamila mówi Maksowi, że nie może już u niego pracować. Brzozowski jest zaskoczony i chce poznać przyczyny jej decyzji. Ona oznajmia, że musi wyjechać z Polski.

2119
Honorata namawia Romana, by pojechał do pracy. Sądzi, że to pomoże mu wrócić do normalności. Zamiast do firmy Hoffer jedzie do byłej żony. Zaskoczona Ewa tłumaczy mu, że nie powinni się widywać. Elżbieta walczy o posadę w szkole tańca. Gdy widzi, że jej szanse maleją, nie daje za wygraną i porywa do tańca szefa szkoły. Daniel odwiedza Olę i wypytuje ją o Jacka. Nowy chłopak Zimińskiej wydaje mu się podejrzany. Ola denerwuje się na Daniela, lecz jego słowa dają jej do myślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *