Na Wspólnej – Przyjazd brata, vlogerka, urodziny i alibi – streszczenia odcinków

Premiera od 30 października 2017.
Streszczenia odcinków 2572 – 2575.

2572
Po próbie porwania Julki, Igor z Elżbietą żyją w ciągłym strachu. Nie ruszają się z domu na krok! Tadeusiak naciska zwierzchnika, żeby nie zwlekać z aresztowaniem gangsterów. Ten jednak uważa, że jest na to za wcześnie. Zdenerwowany Robert pyta, czy mają czekać aż bandytom w końcu uda się porwać dziecko Nowaka? Marek wpada do Romana – prosi przyjaciela o alibi na wczorajsze popołudnie. Hoffer od razu domyśla się, że Marek ma kochankę. Jest oburzony! Czy Roman – który wie, jak boli zdrada małżeńska – będzie pomagał okłamywać Dankę? Kolenda z dumą oznajmia ordynatorowi, że kupiła nowy sprzęt do sali operacyjnej. Ostrowski jest wściekły, szefowa skorzystała z oferty, którą on ostatnio odrzucił. Tymczasem Ewa urządza swoją pracownię w klubie Izabeli. Panie planują ostatnie poważne zakupy, podczas gdy Warski, wspólnik Izy, przynosi bardzo złe wieści.

2573
Dominik ma dziś urodziny – jest zdołowany, bo Kasia nawet nie zadzwoniła! Daria towarzyszy mu na przyjęciu, ale chłopak nie ma nastroju do zabawy. Kiedy chce wracać do domu, młoda Dziedzicówna oznajmia, że ma dla niego nietypowy prezent. Przyprowadza go do pięknej willi i częstuje szampanem! Po jakimś czasie młodzi zaczynają całować się w basenie. Ilona wysyła Michała na rozmowę z jedną z najbogatszych biznesmenek w Polsce. Małecka robi na Brzozowskim niebywałe wrażenie. Jakiś czas później Michał opija z Marcinem jego powrót do kraju. Obiecuje przyjacielowi pracę po czym traci przytomność. Do szpitala trafia Teresa Boska, matka dyrektor Kolendy! Pacjentka z egzaltacją kokietuje ordynatora i jest absolutnie zachwycona jego osobą. Widząc, co się święci, Kolenda zakazuje Ostrowskiemu leczyć jej matkę.

2574
Daria i Dominik budzą się wtuleni w siebie. Okazuje się, że do willi ktoś przyszedł. Młodzi w popłochu ubierają się i uciekają jak włamywacze! Dominik ma wyrzuty sumienia, dociera do niego, co zrobił. A co czuje Daria?! Brzozowski budzi się w strasznym stanie po wczorajszym piciu z Marcinem. W dodatku przyjaciel namawia go, żeby obejrzeli budowę, na której Michał obiecał mu pracę. Brzozowski jest tak osłabiony, że nieomal spada z 7 piętra! Basia nagrywa kolejny filmik dla swoich widzów, a ma ich już ponad 2 tysiące! Okazuje się, że urządza Kubie dzień pod hasłem „radź sobie sam”! Chłopak jest w szoku, że mama nie obudziła go i nie zrobiła mu śniadania. A to dopiero początek!

2575
Roztocka sprawdza urzędowe mapy okolic garbarni. Okazuje się, że tuż przed jej budową teren działek rekreacyjnych został przekwalifikowany na nieużytki. Weronika ostro atakuje wiceburmistrza, który to zatwierdził! Tymczasem Robert otrzymuje specjalne zadanie od byłej żony! Roman zaplanował specjalny dzień dla Honoraty z okazji rocznicy ich ślubu. Nieoczekiwanie zjawia się u nich Antoni. Romantyczny nastrój zupełnie znika gdy okazuje się z jakiego powodu przyjechał brat Hoffera. Beata zaprasza Tomka na imprezę jako partnera. Chłopak odmawia. Jednak po chwili złę wrażenie znika, gdy rzuca się na złodzieja, który próbuje okraść Beatę. Dziewczyna jest mu bardzo wdzięczna, a Tomek do tego stopnia przejęty jej losem, że prosi Włodka, aby zgodził się zatrudnić dziewczynę w barze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *