Na Wspólnej – Przyrodnia siostra, nowa praca i wędki – streszczenia odcinków

Premiera od 18 kwietnia 2017.
Streszczenia odcinków 2461-2463.

2461

Anastazja odkrywa, że Tomek pisze artykuł o organizacjach faszystowskich. Jest wściekła na chłopaka – policzkuje go i nazywa donosicielem. Niebawem Joachim i Mateusz nachodzą przerażonego Tomka w barze. Franek nie może pogodzić się faktem, że Zosia jest jego przyrodnią siostrą. Joanna radzi mężowi, żeby zrezygnował ze spotkań z Zosią, dopóki Franek nie upora się z nową sytuacją. Bogdan jednak nie słucha żony i chce nadrobić stracony czas z odnalezioną córką. Kinga wraca ze Stanów i jest zaskoczona sytuacją w pracy. Okazuje się, że cały zespół przez tydzień pracował nad pomysłem Romy, który Kinga wcześniej odrzuciła. Brzozowska grozi dziewczynie, że ją zwolni. Czy wystarczająco szybko zauważy przebiegłość Romy?

2462

Brwinowska dziękuje Smolnemu za pomoc w odbudowaniu dobrego wizerunku. Co więcej, proponuje mu, żeby został jej agentem. Mimo że Basia jest bardzo sceptyczna, Krzysztof jeszcze tego samego dnia rezygnuje z pracy. Agnieszka jest przybita. Kiedy dzwoni do Darka, ten jest w łóżku z Anetą. Co więcej, w obecności kochanki wyznaje Olszewskiej miłość. Unika jednak odwiedzin, tłumacząc się nadmiarem pracy. Tymczasem w kancelarii skupia się głównie na odrzucaniu nieopłacalnych spraw sądowych. Maks załamuje się widząc Ilonę w tragicznym stanie. Jego ukochana majaczy w gorączce, a lekarze są zupełnie bezradni. Jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku. Czy kobieta doczeka operacji?

2463

Włodek kupuje nowy sprzęt wędkarski. Kiedy Maria dowiaduje się ile wydał, próbuje uświadomić mężowi, że postąpił bardzo nierozsądnie. Reakcja Zięby ją szokuje. Roma lekceważy kolegów i przedstawia kolejny pomysł działań dla najważniejszego klienta ich agencji reklamowej. Co więcej, okazuje się, że zajęła się już organizacją swojej kampanii. Kinga jest oburzona – między kobietami dochodzi do ostrej konfrontacji. Bogdan wyraźnie zaniedbuje swoich najbliższych – priorytetem są spotkania z Zosią. Ta sytuacja bardzo martwi Joannę. Tymczasem Franek niespodziewanie umawia się z przyrodnią siostrą, po czym zaczyna przeszukiwać jej mieszkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *