Na Wspólnej – Rocznica, wydawnictwo, biznes i zemsta – streszczenia odcinków

Premiera od 26 czerwca 2017.
Odcinki 2500 – 2503.

2500

Zięba dzwoni do wszystkich najbliższych – zwołuje rodzinne zebranie w barze. Bogdan jest bardzo zaniepokojony – zwłaszcza, gdy Franek sugeruje, że dziadek zakochał się i chce im przedstawić jakąś kobietę. Brat Anastazji zostaje wypuszczony z więzienia. Podobnie jego kumpel Balon. Obaj uważają, że muszą się zemścić na Tomku. Tymczasem młody Nowak wyznaje Anastazji, że ją kocha. Dziewczyna najwyraźniej czuje to samo. Ilona jest bardzo podenerwowana – dzisiaj ma się dowiedzieć, czy białaczka ustąpiła. Tymczasem przed jej domem pojawia się windykator, który fotografuje auto Zdybickiego. Maks jest potwornie wkurzony. Ojciec Ilony nie ma wyjścia – musi wyznać Brzozowskiemu prawdę o swoich długach!

2501

Igor i Darek chcą znaleźć tego, kto wysłał fragment filmu z bójką w pociągu. Proszą o pomoc Sławka. Żbik jedzie do jednego z uczestników bójki – Woźniaka. Ale w domu zastaje tylko jego matkę, która odmawia jakiejkolwiek współpracy. Niespodziewanie pojawia się Rogalski i próbuje skorumpować Darka! Czy mu się uda? Anastazja wraca do swojego mieszkania po nocy spędzonej z Tomkiem. Dziewczyna jest totalnie zaskoczona widząc swojego brata. Joachim wypytuje ją o Nowaka – nie ukrywa, że zamierza zemścić się za to, że przez niego trafił do więzienia. Anastazja jest przerażona! Maks jest zaniepokojony tym, że Ilona powierzyła ojcu sprzedaż swojej ziemi. Ukochana nie wie przecież o długach ojca. Tymczasem Zdybicki zaskakuje Brzozowskiego – po transakcji oddaje córce całą sumę. Czyżby podejrzenia Maksa były bezpodstawne?

2502

Anastazja próbuje przekonać brata, żeby nie mścił się na Tomku. Joachim jest jednak nieugięty. Nowak chce z nim porozmawiać – dziewczyna jest przeciwna. Mówi, że Joachim jest nieobliczalny – na szczęście nie ma pojęcia, że się spotykają. Nie wie, że brat z ukrycia obserwuje jej spotkanie z Tomkiem. Smolny czyta w brukowcu „VIPLOTKI” miażdżącą recenzję poczynań aktorskich Marceliny. Mocno przestraszony idzie na spotkanie z Gwiazdą. Biznesmen rzeczywiście jest wściekły. Ale oświadcza, że szybko znalazł wyjście – kupił redakcję i chce, żeby Krzysztof został jej redaktorem naczelnym! Darek przyjeżdża do szpitala psychiatrycznego, gdzie zamknięty jest Woźniak – jeden z bandytów, którzy zaatakowali Olafa w pociągu. Próbuje przekonać lekarza, żeby pozwolił na rozmowę z „chorym”. Żbik spotyka się też z sędzią – pokazuje mu fragment filmu z pociągu. Wszystko po to, by nie dopuścić do pierwszej rozprawy Olafa. Czy to się uda?

2503

Darek mówi Anecie, że podstępem chce przejąć całą kancelarię Agnieszki i wszystkich jej klientów. Tymczasem Olszewska zwierza się Weronice, że nie wie, jak mogła być tak głupia i naiwna jeśli chodzi o Żbika. Oświadcza Roztockiej, że jej zemsta będzie straszna! Zespół Kingi ma dzisiaj prezentację dla bardzo poważnego klienta. W ostatniej chwili okazuje się, że przez zaniedbanie Jowity filmy reklamowe nie są gotowe. Wściekła Brzozowska grozi pracownicy zwolnieniem. Niespodziewanie w obronie Jowity staje Roma. Przypadek sprawia, że Ilona musi powiedzieć Maksowi, iż dała ojcu wszystkie pieniądze ze sprzedaży działki. Pokojowo nastawiona do życia Zdybicka przekonuje męża, żeby nie robił z tego wielkiego problemu. Brzozowski jednak wie, co musi zrobić – czeka na Zdybickiego pod domem Ilony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *