Premiera od 29 sierpnia 2016.
Streszczenia odcinków 2332 - 2335.

2332

Błażej proponuje Oli wieczorny koncert - Zimińska nie może, ma ważne zaliczenie. Chłopak umawia się z Gosią - zaczyna u niej lekcje języka niemieckiego. Kiedy przychodzi do Zimińskiej okazuje się, że bardziej zależało mu na spotkaniu z nią, niż na lekcji! Błażej, teraz Gosi, proponuje wspólne wyjście na koncert… Ciężko pobity Tomek wylądował w szpitalu. Igor chce pomóc bratu - idzie negocjować z bandytami. Dołącza do niego Olaf - nie puści przyjaciela samego… W “dziupli” paserów Igor oddaje bandziorom dług Tomka. Ale żąda, żeby raz na zawsze odczepili się od jego brata - inaczej zawiadomi policję. Na bandytów ta groźba działa jak płachta na byka! Robi się bardzo groźnie… Kasia bardzo zdenerwowana - dzisiaj rozpoczyna egzaminy maturalne. Wszyscy starają się dodać jej otuchy… Pod koniec egzaminu Ala zaczyna błagać Bergównę o pomoc. Kiedy Kasia próbuje jej podpowiedzieć, zostaje nakryta przez członka komisji egzaminacyjnej i… wyrzucona za drzwi!

2333

Basia - po tym jak spoliczkowała Malewicza - zostaje wezwana na dywanik do prezesa. Brzozowska jest pewna, że zostanie wyrzucona. Boi się, że dostanie też “wilczy bilet” - w swojej branży nie znajdzie już pracy! Jednak jej rozmowa z prezesem ma bardzo zaskakujący przebieg… Żaneta i Wojtek starają się o potomka - niestety, kolejny raz się nie udaje. Szulc pociesza podłamaną żonę - w końcu się doczekają… Wojtek ma jeszcze jedno niespełnione marzenie - motocykl. Tylko jak przekonać Żanetę na taki wydatek w chwili, gdy planują powiększyć rodzinę? Honorata naciska Romana, żeby ustalili datę ślubu. Leśniewska chce wszystko porządnie zaplanować - liczy na piękną uroczystość. W urzędzie okazuje się jednak, że wybór terminu jest bardzo trudny - między narzeczonymi dochodzi do bardzo poważnego spięcia.

2334

Norbert i Bruno dają pierwszy profesjonalny występ. Bruno stara się dać z siebie wszystko - wie, że szef cały czas nie jest do niego przekonany… Występ kończy się sukcesem - Norbert i Bruno podobają się tak bardzo, że kobiety proszą ich, by zostali na ich gorącej imprezie! Hoffer z narzeczoną zapraszają swoje dzieci na uroczysty obiad. Komunikują im nowinę o ślubie. Ogólną radość zakłócają dziwne zachowania Olafa i Marty, ale - przede wszystkim - Mikołaja i Nicole. Rafał zaczyna się bardzo niepokoić o Agnieszkę, której już prawie nie widuje. Kiedy Sobczak wpada do kancelarii i znowu nie zastaje ukochanej, wypytuje o nią Weronikę. Roztocka ponownie musi kłamać, kryjąc romans wspólniczki. Tymczasem Agnieszka spędza cudowny dzień z Darkiem.

2335

Weronika próbuje przekonać Darka, żeby przerwał romans z Agnieszką - zrujnuje jej życie! Mężczyzna się nie zgadza - twierdzi, że ma wobec Olszewskiej poważne zamiary… Po południu Rafał znowu próbuje zaprosić ukochaną na obiad. Czekając w pobliżu kancelarii, zauważa Agnieszkę w objęciach z Darkiem! Eliza przeprowadza nieudaną rekrutację pracowników do firmy. W końcu wpada na pomysł - to Jarek powinien dostać tę posadę! Przecież nikt nie wie, że jest jej chłopakiem… Tymczasem Bruno jest pełen zapału i wiary w siebie po ostatnim występie. Niestety, szef wciąż jest z niego niezadowolony! Chłopak dostaje ostatnią szansę… Kuba zaprasza do domu Agatę, którą ostatnio często odwiedza. Ich spotkanie jest kompletnie nieudane - dziewczynkę musi zagadywać Basia. Przypadkiem wychodzi na jaw, że Kuba chodzi do Agaty tylko po to, by pograć w swoje ulubione gry komputerowe!