Na Wspólnej – romans, problemy z budową i wydatkami kochanki – streszczenia

Premiera 17-20 sierpnia 2015.
Co wydarzy się u bohaterów?

2120
Kinga i Michał wracają z romantycznego wyjazdu. Wybierają się wspólnie na firmowy bankiet. Na miejscu pojawia się również Iwo, który zaczyna kręcić się koło Brzozowskiej. Para spotyka się w łazience, a Iwo zamyka kluczem drzwi. Pięknie ubrana Honorata oznajmia Romanowi, że wychodzi na spotkanie. Hoffer nie radzi sobie z emocjami i zaczyna do niej wydzwaniać. Nowy dom Smolnych jest gotowy. Basia i Krzysztof jadą na budowę. Inspektor budowlany stwierdza, że budynek jest pełen usterek i nie nadaje się do zamieszkania.

2121
Kinga nie może zapomnieć o Kmieciku. Spotyka go niespodziewanie pod swoim domem. Mężczyzna proponuje, że podwiezie ją do pracy. Zamiast tego zabiera Brzozowską do swojego mieszkania. Ula pyta Zuzę, kiedy pojawią się reklamy z jej udziałem. Chce udowodnić koleżankom, że jej mama jest modelką. Kamil zastaje w gabinecie dziewczynkę, która przegląda dokumentację jednej z pacjentek. Okazuje się, że jest jej córką. Inspektor budowlany wylicza koszt poprawek w domu Smolnych. Krzysztof jedzie na budowę i żąda od Koryckiego, by poprawił błędy.

2122
Iwo wraca do pracy w firmie, w której zatrudniona jest Kinga. Brzozowska obawia się plotek i żąda od kochanka, by się zwolnił. Michelowi grozi deportacja. Przyjaciele zamieszczają w Internecie ogłoszenie o „białym małżeństwie”. Studentka Ala odpowiada na anons. W zamian za 10 tys. zł zgadza się na ślub. Maks szuka pretekstu, by spotkać się z Kamilą. Chce zrozumieć, dlaczego ukochana go opuszcza. Dziewczyna mówi załamanemu Brzozowskiemu, że ma ważne powody, by lecieć do Afryki.

2123
Kamil namawia ojca, by postarał się odbudować związek z Honoratą. Roman czuje się osaczony – wszyscy mówią mu, co ma robić. Wieczorem oznajmia Honoracie, że wyjeżdża. W prasie ukazują się reklamy z Zuzą. Szczęśliwa Ula może pochwalić się koleżankom zdjęciami mamy. Kamil dowiaduje się, że Tosią, córką ciężko chorej pacjentki, nikt się nie opiekuje. Igor odkrywa, że z jego konta zniknęły pieniądze. Sądzi, że został okradziony. Zawstydzona Elżbieta przyznaje, że to ona wydała pieniądze Nowaka na ubrania i kosmetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *